Ateşli denizci Shannon Ihrke'nin takvim pozları

19 yaşında orduya katılan ve dört yıl boyunca aktif olarak görev yapan Shannon Ihrke, askeri takvim için objektif karşısına geçti

01 Kasım 2018, Perşembe 21:56 Son Güncelleme:
A A

29 yaşındaki ateşli denizci,19 yaşındayken orduya katıldı ve dört yıl boyunca aktif görev aldı. 

Orduya katılmanın onu "daha akıllı, daha hızlı, daha güçlü" yaptığını söyleyen Ihrke, askeri takvim için ağır silahlarla ateşli pozlar verdi.

Ihrke, Askeri Takvimin lansmanında "Deniz Kuvvetleri'nde bir kadın olarak, erkeklere eşit olmak için iki kat daha sıkı çalışmak zorundasınız" dedi.

"Birçok denizci başlangıçta fiziksel olarak ayak onlara uyduramayacağımı ya da onlar kadar güçlü olmadığımı düşündü, onları haklı çıkarmamak için daha çok çalıştım."

"Ciddiye alınamayacak biri olmadığımı göstermek için ateşli silahlar kullandım. Çok zordu ama aynı zamanda gerekliydi."

"Vücudumu hayal edebileceğimden daha fazla zorladım ve kaosun ortasında sakin kalmayı öğrendim."

Shannon, bir çavuş oldu, dünyayı gezdi ve Illinois'deki Elmhurst Koleji'nden bir bilim derecesi kazandı.


Ordudan ayrıldıktan sonra modellik yapmaya başlayan Shannon, modellik için çok çalışmak gerektiğini ve her şeyi kendi elde etmek zorunda olduğunu söyledi.

"Deniz Kuvvetleri'ne hayatımı borçluyum. Uyanmak, kendimi zorlamak, hedefler koymak ve işler zorlaşınca savaşmak için bana bir sebep verdi." dedi.

"Hayatımda hala yapmak istediğim başka hayallerim olmasaydı, tereddüt etmeden orduya yeniden katılırdım... Bazı insanlar yaşamlarında bir fark yaratabilmek için düşünürken tüm yaşamı harcıyorlar."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Burak Özçivit eşini kızdıracak