Avatar Atakan ve eski sevgilisi davalık oldu

Milli boksör ve oyuncu Atakan Arslan, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesaplarının bağlı olduğu mail hesabını çaldırdı. Arslan, sosyal medya hesaplara erişim sağlayamayınca duurmu fark etti ve savcılığın yolunu tuttu

01 Temmuz 2017, Cumartesi 08:09
A A
Avatar Atakan ve eski sevgilisi davalık oldu
Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre, ünlü oyuncunun şikâyeti üzerine olayla ilgili savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.
 

IP'DEN TESPİT ETTİLER


Yürütülen soruşturmada, söz konusu mail hesabına erişim sağlayan IP tespit edildi. Hesaplara erişim sağlayan şahsın, Avatar Atakan'ın eski sevgilisi olduğu ortaya çıktı.

Berna D.'nin olayla ilgili ifadesine başvuruldu. Berna D., Atakan Arslan'ın eski erkek arkadaşı olduğunu belirtip, söz konusu mail hesabına erişim sağladığını kabul etti.


"FOTOĞRAFLARIMI SİLDİ..."


Berna D., " Atakan'la evlilik yoluna girdik. Bu kararı almamıza rağmen ayrıldık. Sosyal medya hesaplarımızın şifrelerini biliyorduk. Ayrıldıktan sonra kendisine ait hesaptan benim fotoğraflarımı sildi. Ben de kızgınlıkla, bütün fotoğraflarını sildim ve kendisine de sildiğimi söyledim" dedi.
 

4,5 YILA KADAR HAPİS CEZASI İSTENDİ


İstanbul Bilişim Suçları Soruşturma Bürosu tarafından Berna D. Hakkında dava açıldı. Hazırlanan iddianamede, Berna D.'nin "İzinsiz olarak bilişim sistemlerine girme ve bozma" suçundan 4.5 yıla kadar hapis cezası istendi. Arslan, bir süredir nişanlı olduğu Serap Korkmaz ile 16 Şubat günü evlenmişti.
Sıradaki haber yükleniyor...