Avengers: Sonsuzluk Savaşı'nda Doctor Strange, Iron Man kostümü de giydi

Avengers: Sonsuzluk Savaşı'ndan yeni bir kamera arkası karesi daha paylaşıldı. Sosyal medyada infial yaratan fotoğrafta Doctor Strange'in Iron Man kostümü giydiği görülüyor.

28 Nisan 2020, Salı 13:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Doctor Strange, Iron Man kostümü giydi

Doctor Strange, Iron Man kostümü giydi

Avenger Sonsuzluk Savaşı filminde tüm seride yer alan tüm ekip bir arada değildi. Gruplar halinde dağılan ekiplerden birinde Iron Man ve Doctor Strange bir aradaydı. Şimdi ise yayılan bir bilgiyle birlikte, kesilen bir sahnede Doctor Strange'in Iron Man kostümü giydiği görüldü. Karede aynı zamanda Tony Stark da Doctor Strange'in yükselme pelerinini (Cloak of Devitation) giyiyor.


Marvel Sinematik Evreni'nin dördüncü evresine geçildi

Marvel Sinematik Evreni'nin dördüncü evresine geçildi

Avengers serisine dair internette yayılan haberlerde Avengers: Infinity War'da kesilen birçok sahne görmek mümkün. ABD saatiyle dün saat 16.00'da Russo Kardeşler, Avengers: Endgame'in 1. yıl dönümünü kutladı. Bunun için hayranlarla birlikte aynı anda filmi izlendi ve Instagram üzerinden canlı yayın yapıldı Avengers: Infinity War ve Endgame'in ardından Marvel Sinematik Evreni'nin dördüncü evresine geçildi.


Black Widow filmiyle Natasha Romanoff'a veda edilmesinin ardından Eternals ile Marvel yoluna devam edecek. Bu yeni evrede eski kahramanlardan Thor ve Doctor Strange filmlerle devam ederken, Scarlet Witch ve Vision, WandaVision dizisiyle, Loki aynı isimli diziyle, Hawkeye aynı isimli diziyle, Sam Wilson ve Bucky Barnes The Falcon and The Winter Soldier dizisiyle Disney+'ta olacak. Ayrıca Black Panther, Captain Marvel, Shang-Chi, Guardians of The Galaxy 3, Blade filmleri de yolda gibi görünüyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bir Marvel+Disney iş birliği meyvesi: Wandavision dizisi hakkında merak edilenler