Avlu 10. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Azra Kudret'e saldırdı

Avlu 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Avlu yeni bölümde, Ecem'in ölüm haberini alan Deniz, büyük bir yıkım yaşıyor. Acılı anneyi sakinleştirmek ise neredeyse imkansız... Tüm bunların sorumlusunun Kudret olduğunu bilen Azra ise Kudret'e saldırıyor. Alp'in tutuklanıp tutuklnamayacağı ise meçhul...

30 Mayıs 2018, Çarşamba 13:01
A A
Avlu 10. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Azra Kudret'e saldırdı

Avlu dizisinin 10. bölümü yayınlandı. Avlu yeni bölümde Ecem'in öldüğü haberleri cezaevinde yayılıyor. Deniz, teyit etmek için hemen Hakan'ı arıyor. Kızının öldüğünü duyan Deniz, sinir krizi geçirerek revire kaldırılıyor.

Tüm bunların sorumlusunun Kudret olduğunu bilen Azra ise Deniz için Kudret'e saldırıyor. Öte yandan Alp, şüpheli olarak emniyete götürülüyor. Alp'in tutuklanıp tutuklanmayacağı ise meçhul...

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Deniz şüphelerinin yersiz olmadığını çok acı bir şekilde görmüş, korktuğu başına gelmiştir. 

Sahip olduğu en değerli kişiye, Ecem’e verilen bu zararı kimsenin yanına bırakmaya niyeti yoktur. Üstelik yaşanan bu olay Deniz için olduğu kadar cezaevi yönetimi için de bardağı taşıran son damladır.


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.