Avlu 2. bölüm 2. fragmanı: Yeni bölümde Deniz'in tek şahidi Nihal

Avlu 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Deniz çok zor durumda... Onu krtarabilecek tek isim ise Nihal... Bir önce Nihal'in komada çıkması lazım. Yoksa tüm suçlar Deniz' yıkılacak. Deniz bu durumdayken bir de diğer mahkumların hışmına uğruyor.
 

04 Nisan 2018, Çarşamba 17:32
A A
Avlu 2. bölüm 2. fragmanı: Yeni bölümde Deniz'in tek şahidi Nihal
Avlu 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Deniz hayatının şokunu yaşarken onu bu durumdan kurtaracak tek kişi olan Nihal ise komada... Nihal'in bir an önce komadan çıkıp tüm gerçeği açıklaması gerek. Azra ile Kudret ise rahat durmuyor. Kudret, Deniz'i kızıyla tehdit ederken Azra ise çirkeflik yaparak mağdur kadının üzerine oynuyor.Cezaevinde çıkan kargaşa hala devam etmektedir. Kamuoyunun artık bütün ilgisi cezaevinin üzerindedir. Nihal’i bıçakladığı düşünülen Deniz’in ise yalnızca bir şahidi vardır; kanlar içinde hastaneye kaldırılan müdür Nihal. Yaşanan bu olay içerdeki güç dengelerini değiştirecektir. Deniz daha ne olduğunu, nereye geldiğini anlayamadan diğer mahkumlar onun üzerine oyunlar oynamaya başlamıştır bile.SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Deniz uzun zamandır eşinden şiddet görmektedir. Bir gece evinden gelen bağırışmalar, bir el silah sesiyle bıçak gibi kesilir. Deniz, kavga sırasında eşi Hakan’ı vurduğu iddiasıyla tutuklanır.

Tutuklu olarak kalacağı cezaevine gelen Deniz’in tek isteği kızını arayıp durumunu öğrenmektir. Fakat içeride, kendi kurallarını ve taraflarını oluşturmuş, birbirine düşman iki kadının arasında bulur kendini: Azra ve Kudret. 

İki kadın da Deniz’i kendi tarafına çekerek cezaevi içindeki güçlerini artırmak için mücadeleye girişir. Deniz’in ise tek isteği hiçbir belaya ve suça bulaşmadan en kısa zamanda kızına kavuşmaktır. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Survivor yarışmacılarının beş haftalık değişimi