Avlu 5. yeni bölüm fragmanında Deniz'e topluca dayak!

Avlu 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Avlu yeni bölümde Azra hakkında soruşturma kaçınılmaz... Kudret'in planı ise tıkır tıkır işliyor. Öte yandan Deniz, Kudret ve ekibi tarafından tekme tokat dayak yiyor.
 

21 Nisan 2018, Cumartesi 19:45
A A
Avlu 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Avlu yeni bölümde Deniz, Ecem için endişe içerisinde... Ecem ise gelen tehlikenin farkında değil. Azra için soruşturma vakti kaçınılmaz... Öte yandan Kudret'in planı tıkır tıkır işliyor. Deniz, Kudret ve diğer kadınlar tarafından feci şekilde dövülüyor.SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Deniz, Kudret ile Azra savaşının ortasında kalıyor!

Çıkan müebbet kararından sonra Deniz’in dünyası bir kez daha başına yıkılır. Diğer mahkumlar ona umut aşılamaya çalışsa da aklında tek bir soru vardır; ‘’Ya kızımı bir daha göremezsem?’’. Azra için de yıllardır ertelediği bir görüşmeyi yapma zamanı artık gelmiştir. Bu, onu içten içe öldüren zehri akıtmak için belki de son fırsatıdır. Azra bunun gerginliğini yaşarken dışardan gelen haberler de Kudret’i pimi çekilmiş bir bombaya çevirmiştir. Deniz ise kendini bu ateş hattının tam orta yerinde bulacaktır.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.