Avrupa'nın en iyisi THY!

Avrupa'nın en iyisi THY!

Türk Hava Yolları, havacılık sektörünün "Oscar"ı kabul edilen "Skytrax Dünya Havacılık" ödüllerinde "Avrupa'nın En İyi Havayolu" ödülü dahil olmak üzere üç dalda ödül aldı

13 Temmuz 2012, Cuma 10:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

100 değişik ülkeden 18 milyona yakın havayolu yolcusunun oyları ile verilen Skytrax ödüllerinde Türk Hava Yolları geçen yıl olduğu gibi bu yıl da "Avrupa'nın En İyi Havayolu" seçildi. 4 yıldızlı havayolu olan Türk Hava Yolları ayrıca "Güney Avrupa'nın En İyi Havayolu" ve Comfort Class koltuğuyla "En İyi Premium Ekonomi Koltuk" katagorilerinde ödüle layık görüldü.

Farnborough Havacılık Fuarı'nda açıklanan 2012 Skytrax ödülleri, Skytrax CEO'su Edward Plaisted tarafindan 12 Temmuz 2012 tarihinde Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil'e verildi. Skytrax CEO'su Edward Plaisted, ödül töreninde yaptığı konuşmada, "Türk Hava Yolları, dünyanın en gözde havayollarından biri olarak yerini sağlamlaştırarak yoluna devam ediyor. Bugün alınan ödüller hem Türk Hava Yolları'nın başarısı hem de onun havayolu yolcuları arasındaki güç ve popülaritesini göstermiştir" dedi.

Plaisted; "Türk Hava Yolları son yıllarda havacılığı büyük yatırımlar yapıyor. Farklı ürünler geliştirerek hem müşteriye daha fazla seçim şansı hem de sektöre zenginlik katıyor. Türk Hava Yolları'nın Premium Ekonomi sınıfı ürünü, havayolu yolcuları nezdindeki popüleritesi bunun göstergesidir. Alınan ödüller bu alanda yapılan doğru yatırımların sonuçlarıdır" diye konuştu.

Türk Hava Yolları 2011 yılında da Skytrax tarafından "Avrupa'nın En İyi Havayolu", 2010 ve 2011'de de "Güney Avrupa'nın En İyi Havayolu" seçilmiş

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Halkbank'tan kadın girişimcilere 100 bin TL destek