Ayağına öyle bir şey saplandı ki…

Karşımızda Julia Pecker. 18 yaşında ve her ergen gibi pek düzenli değil. Ancak odasını dağınık bırakması onun bu kez internet fenomeni olmasını sağladı.  

04 Şubat 2017, Cumartesi 21:26
A A

Karşımızda Julia Pecker. 18 yaşında ve her ergen gibi pek düzenli değil. Ancak odasını dağınık bırakması ona bu kez inanılmaz bir bedel ödetti.

Julia, Şubat ayında olsak da hala odasındaki yeni yıl kutlamasından kalan dağınıklığı toplamamış. Fotoğraftan da anlayacağınız üzere bırakın odada bir şeyi bulmak, doğru düzgün ilerlemek bile bir mucize.

Bugüne kadar bu mucizeyi gerçekleştiren Julia, geçtiğimiz günlerde adımını atması ile büyük bir acı yaşadı. Çünkü cep telefonunun şarj aletini görmemiş ve onun üzerine basmıştı. Ayağına saplanan cihaz ona büyük bir acı verirken, hemen bu durumu Twitter hesabından paylaştı.

Paylaşımı bir anda büyük ilgi gördü ve 13.300 kez retweet edildi. 17 bin like aldı.

Asıl ilginç olansa bu paylaşımlar birlikte birçok kişi kendi düzenli odasının fotoğrafını paylaşarak bir anlamda Julia Pecker’a nispet yaptılar.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.