Ayak bilekleri kalın kadınların uyması gereken stil kuralları

Ayak bileklerinin kalın olması her kadının canını sıkacak bir detaydır. Ancak uyacağınız birkaç moda kuralıyla bu durumu an sıkıcı olmaktan kurtarabilirsiniz.

25 Eylül 2018, Salı 15:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ayak bilekleri kalın olanları kurtaran ilk kombin önerimiz skinny jean ve ince topuklu ayakkabı... Bu skinny jean ve ince topuklu ayakkabınızı gideceğiniz mekana, buluşmanın önemine göre seçeceğiniz bluz, takı ve çanta tamamlayabilirsiniz.

Hazır mevsimi de yaklaşırken yarım botlar, ucu sivri, bileği saran ayakkabılar kalın bilekli kadınlar için ideal ayakkabılar arasında.

Ayak bileklerinizin kalınlığından şikayetçiyseniz kesinlikle kaba ayakkabılardan uzak durmalısınız. Hantal, çok desenli, baskılı ayakkabılar, ayakları olduğundan daha geniş gösterecektir.

Vücudu saran, bilek boyunda biten pantolonları eğer çok yüksek topuklu giymekten hoşlanmıyorsanız yumurta topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Bileklerinizi daha ince göstermek için ayakkabınızın dümdüz olmamasına dikkat edin.

Bilekten bağlamalı ayakkabılar kalın bilekli kadınların kaçınması gereken ayakkabı modelleri arasında bulunuyor. Bileği sarmalayacak her türlü detaydan uzak durmakta fayda var.

Eğer topuklu ayakkabı yerine babet giymeyi tercih ediyorsanız yanları açık modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece görüntüyü eşit olarak dağıtmış olursunuz.

Son olarak uzun etekler ve uzun elbiseler ayak bileklerinin kalınlığından şikayetçi olanlar için en büyük kurtarıcılardan...


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kilo verme konusunda uzman 10 süper besin