Ayakkabı hırsızı kedi için Facebook sayfası kuruldu

Pensilvanya'da yaşayan BJ Ross isimli kadın, Jordan isimli kedisinin mahalledeki komşularının ayakkabılarını çaldığını fark etti. Hırsızlık konusunda kendisini aşan kedi, o kadar çok ayakkabı çaldı ki, Ross çareyi bir Facebook grubu kurmakta buldu. Ross, çalınan ayakkabıların sahiplerini arıyor.

16 Ağustos 2020, Pazar 12:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Pensilvanya'da bir mahalle ayakkabı hırsızı kedi Jordan'ın pençeleri altında! 6 yaşındaki Jordan, her gece dışarı çıkıyor ve eve her döndüğünde yanında bir ayakkabı getiriyor. Her sabah kapının önünde bir ayakkabı bulan Jordan'ın sahibi BJ Ross, ayakkabı sayısının şimdi 50'nin üzerinde olduğu söylüyor.

Jordan'ın hırsızlıkları o kadar ciddi bir seviyeye ulaştı ki sahibi BJ Ross, ayakkabıları sahiplerine ulaştırmak için çare arar oldu. En sonunda bir Facebook grubu kurmaya karar verdi. Ross'un başlangıçtaki amacı ayakkabıları sahiplerine ulaştırmak olsa da, Jordan'ı bir anda ülke çapında ünlü hale getirdi.

Jordan'ın hırsızlık huyunu öğrenen sahibi, hemen kediye bir çip taktırdı. Jordan'ın gece boyunca izlediği güzergâh hayret vericiydi.

Ross'un kurduğu Facebook grubu işe yaradı ve birçok mahalleli ayakkabılarını almak için Ross'un evine uğradı.

Ülke çapında üne kavuşan Jordan'ın hırsızlık hobisinin ne kadar devam edeceği merak konusu.

Fotoğraflar: Jordan The Feline Cat Burglar/Facebook

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Köpekler zamanla sahiplerine benziyor