Aybüke Pusat, Furkan Andıç'la ilgili olan sessizliğini bozdu

Yakın dostu Dilan Çiçek Deniz'in eski sevgilisi Furkan Andıç ile aşk yaşadığı konuşulan Aybüke Pusat, sessizliğini bozdu.

18 Aralık 2019, Çarşamba 13:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Yaklaşık 1,5 yıl aşk yaşayan Dilan Çiçek Deniz ile Furkan Andıç, geçtiğimiz yaz sürpriz bir kararla yollarını ayırmıştı. Ayrılığın ardından Furkan Andıç, Aybüke Pusat ile aynı dizde buluştu. Final yapan dizinin ardından iki aşığı canlandıran oyuncuların gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.

Dostlukları bitti

Dostlukları bitti

Dilan Çiçek Deniz, yaşananların ardından bir dönem sıkı dostu olan Aybüke Pusat'ı hayatından sildi. Sosyal medyada takibi bıraktı ve engelledi.

Geçen hafta Furkan Andıç ile havalimanında çekilen fotoğrafları ortaya çıkan Aybüke Pusat, dün akşam gittiği mekan çıkışı görüntülendi.

'Tatile gittik'

'Tatile gittik'

Aybüke Pusat, aşk haberleri ile ilgili sessizliğini bozdu:


"Furkan ile ilişkimiz yok. Diziden de yakın arkadaşımız bildiğiniz gibi. Yakın arkadaşlarımızla yaptığımız bir planımız vardı. Tatile gittik."

'Bu benim özel hayatım ve beni ilgilendirir'

'Bu benim özel hayatım ve beni ilgilendirir'

"Şaşkınlık geçiriyorum gerçekten. Sadece arkadaşız. Yeni yılda Afirka'da olacağım. Ne kadar uzak o adar iyi. Bu benim özel hayatım. Dilan benim yakın arkadaşım. Konuşmam gerekiyorsa onunla konuşurum. Bu benim özel hayatım ve beni ilgilendirir."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Burcu Kıratlı hamile mi?