Aycan Yanaç, Fenerbahçe'nin kadın futbol takımı kurmasına öncü olabilir

Survivor'dan elenen profesyonel futbolcu Aycan Yanaç, daha önce Fenerbahçeli olduğunu açıklamıştı. Aycan'ın Fenerbahçe tutkusu ve Acun Ilıcalı'nın da aynı tutkuya sahip olması, konuyu bambaşka bir yere taşıdı.

03 Haziran 2020, Çarşamba 15:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe sevgisini Survivor'da her fırsatta dile getiren Aycan Yanaç, yarışmaya veda ederken gözler Fenerbahçe projesine çevrildi. Veda sonrası sosyal medyadan da çarpıcı paylaşımlar geldi.

Survivor'da Fenerbahçe sevgisiyle bilinen Aycan Yanaç, "Tabii ki Fenerbahçeliyim, çünkü Fenerbahçe'den başka bir takım göremiyorum. Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı açılsa, ilk futbolcusu banko ben olurum" demişti.

Emre Belözoğlu ise "Fenerbahçeli olduğu için elbette Aycan'ı destekliyorum. Ondan gelen Fenerbahçe'nin bir kadın futbol takımı kurması talebini de başkana ileteceğim" şeklinde bir mesaj göndermişti.

Acun Ilıcalı, "Aycan sana özel bir selam var onu söyleyim. Fenerbahçe kulübü başkanı sayın Ali Koç'tan. Türkiye'ye dönünce seninle özel olarak görüşmek istiyor" dedi.

O esnada heyecanı gözlerinden okunan Aycan Yanaç, adaya veda edince gözler Türkiye'ye dönüş sonrası yapılacak görüşmeye çevrildi.

Hürriyet Spor Arena

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yıllık kazancı 1.7 milyon euro olan Mehmet Ekici'den indirim