Aydemir Akbaş: Milli Takım oyuncusunu kaldırımda ölmüşken gördüm

Usta sanatçı Aydemir Akbaş, gündeme dair sorulara yanıt verdi. Arda Turan ve Berkay hakkında da konuşan sanatçı "Bugünkü sanatçılarla tuvalete bile gitmem" ifadelerini kullandı

16 Ekim 2018, Salı 10:35 Son Güncelleme:
A A
Aydemir Akbaş: Milli Takım oyuncusunu kaldırımda ölmüşken gördüm

Sağlık sorunları olan ve kontrollerinin iyi gittiğini söyleyen Aydemir Akbaş, "Temiz çıktık, üç ayda bir kontrolüm oluyor. Orada kan değerlerimde eksiklik gördü doktor. Sonuçları beklemeyen doktor, 'Aydemir senin her tarafın benden sağlam' dedi. Benim daha yapmam, bitirmem gereken işler var. Galatasaray'ı hırsızlardan, mikroplardan, iki yüzlülerden temizlemem lazım. Daha işim çok." şeklinde konuştu.

'SİLAH ZORUYLA GETİRİLDİK!'

Ünlü komedyenler Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'a "Sinema onlardan soruluyormuş" diyerek gönderme yapan Kadir İnanır'ın ayıp ettiğini dile getiren usta sanatçı, "Bir tarihte bizim için de bu lafı söylemişlerdi. Çünkü sinema batmıştı.Ben, Ali Poyrazoğlu, Mete İnselel, Bülent Kayabaş adeta silah zoruyla getirildik. Az buçuk, sinemayı kurtardık kapılar kırılıyordu. O dönemde bazı starların filmleri gecede 26 kişiye oynuyordu.

Bu haberi de okudularKadir İnanır, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'a kızdı

Adana'ya gittiğimde 'Ekmek paramız geldi' diye karşılıyorlardı. Her şey arak, şimdi bana bu sene üç senaryo geldi, aynısı geçen sene geldi, bu sene iki firma tarafından çekildi. Diziler de arak, hepsi araklama.

Ben hala senaryo yazıyorum. Dizi yazılır mı ya? İki saat bölüm, ya sen aydan mı geldin, Mars'tan mı geldin? Şimdi bir de Kore filmleri var, oradan da başladılar kopyaya." şeklinde konuştu.

'MİLLİ TAKIM OYUNCUSUNU KALDIRIMDA ÖLMÜŞKEN GÖRDÜM!'

Arda Turan ile Berkay kavgası hakkında da konuşan Aydemir Akbaş, "Arda, Avrupa'ya gitmeden önce bir gün Galatasaraylılar Cemiyeti'nde oturuyordum yanıma geldi. 'Avrupa'ya git şunları şunları yapma, ben Milli Takım oyuncusunu kaldırımda ölmüşken gördüm' dedim.

Bizim zamanımızda Metin Oktay benim sıkı dostumdu, saygı vardı, sevgi vardı. Ben rakibimle oturuyordum, Kemal Sunal'a iki senaryo verdim, en çok çalışan filmi benim senaryom olan 'Atla Gel Şaban'dı.

Herkes dosttu, birbiriyle konuşurdu, şimdi yok. Ben bugünkü sanatçılarla tuvalete gitmem. Çünkü hepsi oynama heveslisi, ne bulsa oynuyorlar." şeklinde konuştu.

Seçkin ŞENVARDAR / Milliyet

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.