Aydilge klibinde Marilyn Monroe oldu

Son klibi 'Yeni Başlayanlar için Aşk'ta 4 farklı dönemi yaşayarak adeta zaman yolculuğuna çıkan genç sanatçı Aydilge, 1950'li yılları yansıtan bölümlerde verdiği Marilyn Monroe pozlarıyla dikkati çekti

09 Ekim 2018, Salı 22:18
A A
Aydilge klibinde Marilyn Monroe oldu

Küçük yaştan beri Marilyn Monroe'nun hayatına ve çektiği acılara empati beslediğini dile getiren Aydilge, klibinde de ünlü sanatçının havasına bürünerek, anısını yaşatmak istediğini dile getirdi.

MARILYN MONROE'NUN SÖZLERİNDEN ETKİLENDİ

“Köpekler beni hiç ısırmadı ama insanlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim” diyen Marilyn'in bu sözlerinden çok etkilendiğini dile getiren Aydilge, Marilyn'in özellikle erkekler tarafından çok kırıldığını, milyonlarca hayranı olsa da bir türlü kendini sevemediğini, çok fazla ilişki yaşasa da gerçek aşkı bulamadığını vurguladı.

'Yeni Başlayanlar için Aşk' şarkısında Marilyn Monroe'ya gönderme yapan Aydilge, "Hepimizin gerçek aşka ihtiyaç duyduğumuzu vurgulamak istedim" dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.