Aydın'da plajlar doldu taştı

Aydın ve ilçelerinde hava sıcaklığı ortalamanın üzerine çıkarken, termometreler 40 dereceye kadar ulaştı. Sıcaklığın artmasıyla plajlar doldu taştı. Ramazan ayı nedeniyle denize girenlerin çoğunun turist olması dikkatlerden kaçmadı

13 Haziran 2018, Çarşamba 21:51
A A
SICAKLIKLAR 40 DERECEYE KADAR YÜKSELDİ

SICAKLIKLAR 40 DERECEYE KADAR YÜKSELDİ

Ramazan nedeniyle Kuşadası ve Didim’de plajlar turistlere kaldı. Aydın’da hava sıcaklıkları mevsim normallerinin 7-8 derece üzerine çıktı. 40 dereceye ulaşan hava sıcaklığı, dün 36 derecelerde seyretti. 

Aydın’ın turistik ilçeleri Kuşadası ve Didim’de mevsim normalleri üzerindeki hava sıcaklığına rağmen Ramazan ayı olması nedeniyle genellikle turistlerin denize girmesi dikkat çekti. 

PLAJLAR TURİSTLERE KALDI

PLAJLAR TURİSTLERE KALDI

Yaz aylarında iğne atsan yere düşmez görüntüler oluşan Kuşadası’nın dünyaca ünlü Kadınlar Plajı’nda Ramazan ayı dolayısıyla yerli halkın plajlara gelmemesi nedeniyle sahiller de yabancı tatilcilere kaldı. Yabancı turistler deniz kum ve güneşin keyfini doyasıya yaşadı. 

YOĞUN İLGİ

YOĞUN İLGİ

Ege Bölgesi'nin önemli turizm merkezlerinden Didim ve Kuşadası ilçelerinde yerli ve yabancı turistler sahilleri doldurdu. Kuşadası'nda Dilek Yarımadası-Büyük Menderes Deltası Milli Parkı'ndaki koylara, Kadınlar Denizi ile Sevgi Plajlarına yerli ve yabancı turistlerin ilgisi yoğun oldu

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.