Aygün Aydın, Hakan Sabancı sayesinde kazandığı parayı açıkladı

Bir dönem iş insanı Hakan Sabancı ile birliktelik yaşayan oyuncu Aygün Aydın’dan şaşırtan bir itiraf geldi. Aydın, Sabancı ile sevgiliyken kazandığı parayı açıkladı.

30 Nisan 2021, Cuma 09:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hakan Sabancı ile 'ilişki yaşadığına inanmayanlara kızıp' yazışmalarını ifşa eden oyuncu Aygün Aydın, 'Hakan Sabancı'ya' diye başladığı veda mesajında birliktelik süresince kazandığı parayı açıkladı.

Aydın, Instagram üzerinden paylaştığı veda mesajında, "Seninle tanışmamın yarattığı kaosla birlikte 81 ilden gelen maillerden sadece 1 haftada 6 bin 825 CV'yi okuyabildim ve bunlardan 4 bin 313 kişiye bu pandemi sürecinde istihdam sağladım.

324 iş birliği teklifinden şimdilik 157 tanesiyle anlaşarak 628 bin TL gelir elde ettim ve bu tutarla ailesinin maddi imkânı olmadığı için kitap alamayan 3 bin 140 öğrenciye test kitabı göndererek hayatlarına dokundum. 

Birçok insanın hayatına daha da dokunmaya devam edeceğim çünkü daha okumam gereken binlerce e-posta var. Sen olmasaydın bunca şeyi başaramazdım" dedi.

'DOYUMA ULAŞTIM'

Aydın mesajının devamında şu ifadeleri kullandı: "Ben tanışıklığımızdan alabileceğim en yüksek ruhsal verimi ve hazzı alıp amacıma ulaşarak doyuma ulaştım. Bence artık birbirimizin hayatındaki görev burada son bulmakta.

 Yaşamında mutluluklar dilerim. Umarım bir gün ömür boyu fiziksel mutluluktan çok daha ötesinin ne kadar kıymetli olduğunu sen de tadabilecek kadar olgunlaşırsın. Bir daha tanışıklık haricinde görüşmemek üzere hoşça kal."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İhanet mi reklam mı? Can Yaman ve Diletta Leotta hiç sevgili olmadı mı?