Aykut Enişte filminin konusu nedir, oyuncuları kimler? Aykut Enişte nerede çekildi?

Aykut Enişte filminin konusu nedir, oyuncuları kimler? Aykut Enişte nerede çekildi?

Aykut Enişte filmi, eğlenceli konusu ve sıcak hikayesi ile televizyon ekranlarında kahkaha tufanı estiriyor. Saflığı ve iyi niyetiyle herkesin sevgisini kazanan esnaf Aykut’un bir anda Aykut enişteye dönüştüğü dizinin konusu, oyuncuları ve çekildiği mekanlar da izleyiciler tarafından merak ediliyor.

13 Eylül 2021, Pazartesi 17:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Aykut Enişte filmi, küçük bir yalan ile başlayan maceranın gitgide büyümesiyle işlerin kontrolden çıkışını anlatıyor. Tüm bunlar olurken de ortaya çıkan komik durumlar, izleyicileri kahkahaya boğuyor. Peki, Aykut Enişte filminin konusu nedir, oyuncuları kimler? Aykut Enişte nerede çekildi? İşte film hakkında merak edilen detaylar…

AYKUT ENİŞTE NEREDE ÇEKİLDİ?

Aykut Enişte filmi, Selimiye ve Yeşilköy Havalimanı gibi İstanbul'un farklı semtlerinde çekildi.

AYKUT ENİŞTE FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Sıcak kanlı ve yumuşak kalpli Aykut, küçük bir cep telefonu dükkanı işletmektedir. Düğününe ise kısa bir süre vardır. Evlenip bir aile kurmanın hayalini kuran genç adamın dükkanı bir gün soyulur ve elindeki tüm sermayesi ellerinin arasından kayıp gider.

Sigorta şirketini arayan Aykut, dükkanın soyulmasında kendi hatasının olduğunu öğrenir. Sigorta şirketinden gelen Gülşah ise onu bu durumdan kurtarabileceğini söyler ama küçük bir şartı vardır.

Gülşah zengin bir ailenin kızıdır ve ailesi devamlı onu evlendirmek ister. Gülşah Aykut’a sadece bir seferliğine sevgilisi rolünü oynamasını bunun karşılığında ise sigorta işini halledebileceğini söyler. Aykut, teklifi kabul etmeye mecbur kalır ancak işler hiç de ikisinin beklediği gitmez ve genç adam bir anda ailenin sevdiği Aykut enişte oluverir.

AYKUT ENİŞTE OYUNCULARI VE KARATERLERİ

  • Aykut: Cem Gelinoğlu
  • Gülşah: Melis Babadağ Özer
  • Nurhan: Ege Kökenli
  • Nurhan’ın ağabeyi: Ferdi Sancar
  • Sadi Bey: Müfit Kayacan
  • Gülşah’ın annesi: Lale Başar
  • Gülşah’ın ablası: Selen Domaç
  • Gülşah’ın kardeşi: Mekin Sezer
  • Sude: Ecrin Moğultay

 

 

 

 

 

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise'den tekne paylaşımı