Ayna ayna söyle bana!

İngiltere'de yaşayan 25 yaşındaki blogger Lydia Jones, tam 8 ayrı mağaza gezdi ve aynalar arasındaki farkı böyle fotoğrafladı

23 Şubat 2017, Perşembe 15:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İlk fotoğrafı evdeki aynasının önünde çekti. Yanıltıcı olmaması için diğer aynaların önünde de aynı pozu verdi. 

İlk mağazada aydınlatmanın fazla sarı olduğunu, bronz bir tene sahip gibi göründüğünü söyledi. 

İkinci mağazadaki deneme kabinlerindeki aydınlatmanın da yeterli olduğunu söyleyen genç kadın, ışığın üst bedenini daha ince gösterdiğini belirtti. 

Üçüncü girdiği mağazadaki aydınlatmanın, gezdikleri arasında en kötü olduğunu söyleyen genç kadın, ışıklandırmanın kendisini 2 beden daha büyük gösterdiğini söylüyor. 

Dördüncü mağazadaki kabine giren Lydia, buradaki aydınlatmanın bloggerların sıklıkla tercih ettiği 'arka fon ışığı'na sahip olduğunu ve bunun da memnuniyet verici olduğunu belirtti..

Beşinci mağazadaki kabinin perdesi Lydia'ya oldukça çekici gelmiş. Aydınlatmanın da çok güzel ayarlandığını belirten genç kadın, vücudundaki kıvrımları en iyi ortaya çıkaran mağazanın bu olduğunu söylüyor. 

Altıncı mağazadaki aynanın derinliği, ışıklandırma ve dekordan memnun kalan blogger, burada da detaylarının öne çıkartıldığını belirtiyor. 

Lydia'ya göre en dürüst ayna yedinci mağazadaki.... Ancak saç renginin daha parlak, cildinin daha ışıltılı görünmesine kapılmış olabileceğini de söylemekten kaçınmıyor.   

Ve son mağaza... Genç kadın burada gece atmosferini yansıtan ışıklandırma kullanıldığını ve kendini normalden daha çekici gördüğünü söylüyor.   

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kimyasal yöntemlere alternatif olarak güzelliğinize güzellik katacak 4 bakım şekli