Aynaya bakıp diyorum ki; ben mükemmelim, güzelim!

Kıvrımlı model Ashley Graham, hayata karşı güçlü durmak için neler yaptığını anlattı

27 Mart 2019, Çarşamba 14:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Son dönemde zayıf modellerin podyumdaki ve katalog çekimlerindeki tahtını sallayıp ele geçiren büyük beden model Ashley Graham, kendini nasıl motive ettiğini anlattı. 

Vogue dergisinin Avustralya edisyonuna konuşan Graham annesi Linda'nın küçük yaşlardan beri kendisine verdiği öğüdü tuttuğunu söyledi: Doğru kelimeleri kullanmak.


31 yaşındaki Graham, annesinin hayatta karşılaşılan zorluklar karşısında kullanılan kelimelerin çok önemli olduğunu kendisine hep hatırlattığını söyledi. 


Kelimelerin gücüne inandığını söyleyen Ashley Graham "Kelimelerin gerçekten insanlar üzerinde bir gücü var" diye konuştu.

Ünlü model "En önemlisi kelimeleri nasıl kullanacağınızı bilmek. Sanırım birçok insan aynanın karşısına geçip 'Ben üzgünüm, çirkinim, bunlara değmem' gibi cümleler kuruyor. Gerçekten anlamalısınız ki kullandığınız kelimelerin gücü var ve bu benim küçük yaşta öğrendiğim bir şey" dedi.

Ashley Graham, henüz 17 yaşındayken annesinin kendisine "Ben cesurum, ben mükemmelim, ben güzelim, ben bunlara değerim ve seni seviyorum" demeyi öğrettiğini de belirtti.

Ashley Graham, insanın çevresinin pozitif kişilerle çevrili olmasının önemine de değindi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Senegal, toz ve kum bulutu altında