Aynur Aydın: Sahiden yoruldum

Yakın zamanda yeni şarkısını çıkaracak olan Aynur Aydın, sosyal medya hesabından iç çamaşırlı pozlarını paylaştı. Aydın, paylaşımına "Sahiden yoruldum" notunu ekledi.

17 Kasım 2020, Salı 17:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Karantinada olduğu dönemde sıkça sütyenleriyle ilgili paylaşımlar yaparak adından söz ettiren şarkıcı Aynur Aydın, son paylaşımıyla yine gündem oldu.

Yeni çıkaracağı şarkısına gönderme yapan Aydın, "Sahiden yoruldum" diyerek sütyenli pozlarını paylaştı. Şarkıcının paylaşımına kısa sürede yorum ve beğeni yağdı.


Daha önce tüm sütyenlerini evinin salonuna dizerek video paylaşan Aynur Aydın, bir kere de "Bu sefer de sütyensiz paylaşım yapacağım" diyerek tweet atmıştı.

Aydın, başından geçen bir taciz olayını da şu sözlerle anlatmıştı:

"İlk konserimi verdiğim zamanlarda Makedonya'da bir mekanda sahneye çıkmıştım. O zamanlar daha çok yeniydim, 3-4 aylık bir kariyerim vardı. Gecede sahneye çıktım. Şarkılarımı söylüyorum. Bir kız en ön sırada oturuyor. Bütün gece kafama fıstık atıp eliyle beğenmediğini belirten işaretler yapıyor. Böyle bir sahne tecrübesiydi, yani çok ilginçti. Hiç anlam veremedim."

Yaşadığı bu tuhaf olay sonrası şaşkına dönen Aynur Aydın, böyle tepki veren kişinin neden konser sonuna kadar mekanda kaldığını hiç anlayamadığını belirtmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki: Corona testlerinin yüzde 50'si yanlış!