Aynur Aydın'dan taciz itirafı: Bana fıstık attı

Şarkıcı Aynur Aydın, Makedonya’da verdiği konserde başına gelen ilginç bir olayını anlattı. Aydın, "Henüz profesyonel sahne hayatıma yeni başlamıştım. İlk konserimi veriyordum" diyerek, gelen bir müşterinin kendisini fıstıkla nasıl taciz ettiğini anlattı.

17 Ekim 2020, Cumartesi 11:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcı Aynur Aydın, müzik yolculuğu sırasında ilginç deneyimler yaşadığını anlattı. İlk konserini Makedonya'daki bir kulüpte verdiğini söyleyen şarkıcı, burada bir izleyiciden hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

Olayın gerçekleştiği geceye dönen Aydın, o anları Günaydın'a anlattı:

İlk konserimi verdiğim zamanlarda Makedonya'da bir mekanda sahneye çıkmıştım. O zamanlar daha çok yeniydim, 3-4 aylık bir kariyerim vardı. Gecede sahneye çıktım. Şarkılarımı söylüyorum. Bir kız en ön sırada oturuyor. Bütün gece kafama fıstık atıp eliyle beğenmediğini belirten işaretler yapıyor. Böyle bir sahne tecrübesiydi, yani çok ilginçti. Hiç anlam veremedim.

Yaşadığı bu tuhaf olay sonrası şaşkına dönen Aynur Aydın, böyle tepki veren kişinin neden konser sonuna kadar mekanda kaldığını hiç anlayamadığını belirtti.

Hem beni sevmeyip, hem de konserime geliyor. Bir de inatla gece boyunca gitmiyor" diyerek şaşkınlığını ifade eden ünlü şarkıcı, şöyle devam etti: "Açıkçası bu kişiyi rakiplerimin tuttuğunu düşünüyorum. Çünkü başka mantıklı bir açıklaması yok. Sevmediğin bir kişinin konserine gidip neden en önde durup sonuna kadar beklersin ve böyle bir hareket yaparsın. Kesinlikle beni kendilerine rakip olarak gören ya da çekemeyen birileri bu kızı gönderdi ve böyle bir şey yapmasını istediler.

O dönem bu olayın kendisini şoke ettiğini ama şimdi yaşadıklarına gülüp geçtiğini belirten Aydın, "Zaten üzerinden çok zaman geçti. Kimin yaptırdığını da bilmiyorum ama çok anlamsız bir olaydı. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen o olayı unutamadım" dedi. Aydın, bazen sahneye çıktığında o günü hatırladığını ve yeniden böyle bir olay yaşamamak için etrafına baktığını söyledi.

Karantina günlerinde evde kalan Aynur Aydın, sütyen paylaşımlarıyla dikkat çekmeyi başarmıştı. Aynur Aydın, sütyenlerini yere dizerek çektiği videoyla sosyal medyada gündem olmuştu.

Gelen yorumlara "Takip etmek zorunda değilsiniz" diyerek tepki göstermişti. 34 yaşındaki şarkıcı Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Ben sütyen bile takmıyorum.. sizi mi takacağım..." yazmıştı. Ünlü şarkıcının takipçileri, “Sütyenle arandaki problem ne?” şeklinde çok sayıda yorumda bulunmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hazal Subaşı: Bu kıyafetle çekmeyin, kapak olacak!