Ayrı ev tartışmasına bir yorum da Fazıl Say'dan: İki ev var demek günde iki kere sevişiyoruz demek

Ünlü piyanist Fazıl Say, meslektaşı Ece Dağıstan ile 2019 yılında İtalya'nın Milano kentinde hayatını birleştirmişti. Ünlü çiftin, "Sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Birbirimize hâlâ sırt çantamızla gelip gidiyoruz" açıklaması gündem oldu. Fazıl Say, bu sözler sonrası gelen tepkilere flaş bir yanıt verdi.

25 Mart 2021, Perşembe 12:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fazıl Say ile Ece Dağıstan, geçtiğimiz günlerde evlilikleriyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuşlardı. Evlendikten sonra birlikte yaşamadıklarını söyleyen Dağıstan, "Biz sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Ben Fazıl'a veya o bana, hâlâ sırt çantamızla gelip gidiyoruz" demişti.

Fazıl Say ise "Asla sıkılmayız. Ayrı evlerde yeni aşıklar gibi yaşıyoruz. Herkesin kendi işi, çalışması, hayatının bireyselliği var" ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü çiftin bu röportajı sosyal medyada çok konuşuldu, üzerine binlerce yorum yapıldı. Ece Dağıstan, haklarında yapılan eleştirilere, "İşte o çanta" başlığı ile Instagram hesabından yanıt verdi.

Fazıl Say da Ece Dağıstan ile evlilikleri hakkında yapılan eleştiriler üzerine, eşinin açıklamasını yayınladı ve sosyal medya hesabından çarpıcı bir açıklama yaptı.

Dünyaca ünlü piyanist, "İki ev var demek günde iki kere sevişiyoruz demek. Bir o evde bir bu evde. Adamların 10'a kadar sayamadığını kabullenmiştik de bunlar 2'ye kadar sayamıyorlar" yorumunu yazdı. Öte yandan Ece Dağıstan, Instagram hesabının hikaye bölümünden, kendisi ve eşi Fazıl Say hakkında takipçilerinin destek mesajlarını paylaştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sadakatsiz'in Asya'sı Cansu Dere'nin 20 yıldaki değişimi...