Ayrıldıktan sonra arkadaş kalabilen 7 ünlü

Eski sevgiliyle arkadaş kalabilmek çoğu insan için zor olsa da, gönül işleri ünlüler dünyasında biraz farklı işliyor olabilir. Öyle ki, bazı ünlüler fırtınalı bir aşk yaşadıkları eski sevgilileriyle yıllarca iki sıkı dost gibi görüşebiliyorlar. İşte o ünlülerden bazıları...

30 Nisan 2021, Cuma 14:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Demi Moore ve Bruce Willis

Demi Moore ve Bruce Willis

15 yıl evli kalan Demi Moore ve Bruce Willis'in 3 çocukları var. Çift ayrılsalar da en iyi arkadaş olarak kalmayı başardı.

Heidi Klum ve Seal

Heidi Klum ve Seal

Heidi Klum ve Seal, boşansalar da iyi arkadaş olarak kalmayı başardılar. Çift hala birlikte akşam yemeğine çıkarken görüntülenebiliyor.

Orlando Bloom ve Miranda Kerr

Orlando Bloom ve Miranda Kerr

Victoria's Secret modeli Miranda Kerr ve oyuncu Orlando Bloom 2010'da evlenmişti. Çift 3 yıl sonra ayrılsa da sık sık birlikte görüntülendi. Ardından Bloom, Katy Perry ile ilişki yaşamaya başladı.

Jennifer Lopez ve Marc Anthony

Jennifer Lopez ve Marc Anthony

Jennifer Lopez, Marc Anthony ile yaklaşık 10 yıl evli kaldı. Bugün Lopez, Marc'ı "en iyi arkadaşım" olarak nitelendiriyor.

Angelina Jolie ve Billy Bob Thornton

Angelina Jolie ve Billy Bob Thornton

Angelina ve Billy arasındaki ilişki Hollywood'un en çılgın ilişkisi olarak adlandırılıyordu. Çift 3 yıllık evliliklerinde, içinde birbirlerinin kanlarının olduğu şişleri boyunlarında taktı ve birbirlerinin adını dövme yaptırdı. Ayrıldıktan sonra ise arkadaşlıklarını sürdürdüler. Angelina Jolie, Billy için "yüzün ağrıyana kadar seni güldürebilen" adam demişti.

Brad Pitt ve Jennifer Aniston

Brad Pitt ve Jennifer Aniston

Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın aşkı uzun süre magazin sayfalarını meşgul etti. Çiftin ayrılmasındaki neden, Pitt'in tol arkadaşı Angelina Jolie ile aşk yaşaması olarak kulak kulağa yayıldı. Ayrılığın ardından Brad Pitt, Angelina Jolie ile evlendi ancak Aniston ile arkadaşlığı da devam etti.

Cameron Diaz ve Justin Timberlake

Cameron Diaz ve Justin Timberlake

Cameron Diaz ve Justin Timberlake 4 yıl ilişki yaşadılar. Çift ayrıldıktan sonra aynı yapımda rol aldılar. Diaz yaptığı açıklamada kendisi ve Justin'in hala iyi arkadaş olduklarını söylemişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kısıtlama aşkınızın sonu olmasın! Karantinada aşk hayatınızı korumanın yolları