Ayrıldıktan sonra asla yapmamanız gereken 6 hata

Ayrılık son derece zor bir süreçtir. Bu süreci hem kendiniz hem de eski sevgiliniz için daha da kötü bir hale getirmemek için, ayrıldıktan sonra asla yapmamanız gereken bazı şeyler var. Bu hatalardan uzak durmanız, hem sizin için hem de yeni ilişkileriniz için son derece faydalı olacaktır. İşte ayrıldıktan sonra asla yapmamanız gereken 6 hata...

28 Haziran 2021, Pazartesi 13:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- ASLA ARKASINDAN KONUŞMAYIN

1- ASLA ARKASINDAN KONUŞMAYIN

Her ne kadar ayrılmış olsanız da o bir zamanlar sizin bu hayatta en değer verdiğiniz insanlardan biriydi. Canınız yandı evet, ancak yine de arkasından kötü söz söylemeyin. Bu sizin kalitenizi düşüren bir davranış olur.

2- GÜÇLÜ GÖRÜNMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ

2- GÜÇLÜ GÖRÜNMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ

Ayrılık her insan için zordur. Ayrıldığınız zaman üzülmeniz ve hatta depresyona girmeniz son derece normal. Güçlü görünmek zorunda değilsiniz. Ancak bu melankoliye çok da bağlanmayın ve acınızı kısa sürede atlatmaya çalışın.

3- İNTİKAMI BİR KENARA BIRAKIN

3- İNTİKAMI BİR KENARA BIRAKIN

Karşı taraf sizi üzdüğü için ondan intikam almaya çalışmayın. Hele ki bu intikamı yeni bir ilişkiye açılarak hiç yapmayın. İlişkiye başlayacağınız kişinin de bu durumdan etkileneceğini ve üzüleceğini unutmayın. Bu hareketin sonucu, sizi üzen kişiye dönüşmüş olacaksınız.

4- YALVARMAYIN

4- YALVARMAYIN

Barışmak için eski sevgilinize yalvarmanın hiçbir yararlı yanı yok. Yalvarmanızın ardından size geri dönecekse, bu yüksek ihtimalle size acıdığı için olacaktır. İleride sizi yeniden terk etme ihtimalinin de çok yüksek olduğunu unutmamanız gerekiyor. Vazgeçmeyi öğrenmeli ve yeni insanlarla tanışmaya çalışmalısınız.

5- BÜYÜK DEĞİŞİMLERDEN UZAK DURUN

5- BÜYÜK DEĞİŞİMLERDEN UZAK DURUN

Kadınlar genellikle ayrılığın ardından soluğu hemen kuaförde alır. Dozunda bir değişim son derece iyidir ancak kendinizi asla giyemeyeceğiniz ya da asla yapmayacağınız şeylerin içinde bulmamalısınız.

Değişim istiyorsanız yeni bir hobi edinin.

6- SOSYAL MEDYAYI BİR KENARA BIRAKIN

6- SOSYAL MEDYAYI BİR KENARA BIRAKIN

Ayrıldıktan sonra sosyal medyada atarlı cümleler kurmak ve imalı paylaşımlar yapmaktan uzak durun. Eski sevgilinizi stalk'lamaktan vazgeçin ve mümkünse engelleyin. Onu görmek ya da takip etmek zorunda değilsiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkinizi onarmanızı sağlayacak 7 tavsiye