Ayrıldıktan sonra eski sevgilisini yerden yere vuran ünlü isimler

İşte bir zamanlar büyük aşk yaşayıp, sonrasında birbirleri hakkında demediklerini bırakmayan o isimler...

09 Ocak 2018, Salı 11:15 Son Güncelleme:
A A

Oyuncu Doğa Rutkay ve şovmen Şahan Gökbakar 2005 yılında aşk yaşamaya başladı.

Bir dargın bir barışık giden ilişkide Şahan ve Doğa arasında yaşanan son tartışma ayrılığı beraberinde getirdi.

Şahan Gökbakar, 4 yıllık ilişkinin bittiğini ''Sayın Doğa Rutkay ile sevgi ve saygı çerçevesinde süren 4 yıllık ilişkimiz artık heyecanını kaybettiği ve her ilişkide olabileceği gibi yıpranak ömrünü tamamladığı için sona erdi. Altını çizerek ifade ediyorum ki, biten aşk ilişkimizdir. Dostluğumuz sonsuza kadar devam edecektir'' açıklaması ile medyaya duyurdu.

Doğa Rutkay ise açıklama karşısında "Onun dostluğuna ihtiyacım yok" diyerek, Şahan Gökbakar ile karşı karşıya gelmeyeceğini söyledi.

Manken Ebru Şallı, şöhretinin ilk yıllarında şarkıcı Ozan Orhon ile aşk yaşamaya başladı.

Ebru Şallı ve Ozan Orhon 1997 yılında yakın dostlarının katıldığı düğün töreni ile dünyaevine girdi.

Her fırsatta 'ölene kadar birlikte yaşamak istiyoruz' diyen çiftin, bu hayali gerçekleşemedi. Ebru Şallı ve Ozan Orhon şiddetli geçimsizliği neden göstererek 1998 yılında boşandı.

Adliye çıkışında açıklama yapan Ebru Şallı "Barışma ihtimaliniz var mı" sorusunu kesin bir dille reddetti. Çift bir daha görüşmedi.

Bir dönem sahalarda fırtınalar estiren Türk futbolunun en başarılı isimlerinden biriydi Sergen Yalçın...

Gece hayatına olan düşkünlüğü ile de dikkatleri üzerine çeken Sergen Yalçın, Aslı Sarı ile yaşadığı aşkla gündemi meşgul etti.

Evlenecekleri konuşulan çift birçok kez ayrılıp barıştı. Sergen Yalçın'ın gece kulübünde bir kadınla samimi şekilde görüntülenmesi bardağı taşıran son damla oldu.

4 yıl boyunca inişli çıkışlı bir aşk yaşan futbolcu ile sevgilisi Aslı Sarı yollarını kesin bir kararla ayırdı, Sarı biten ilişkinin ardından suskun kalmayı tercih etti.

Bir dönem büyük aşk yaşadığı Yalçın ise, ayrılığın ardından Aslı Sarı hakkında yaptığı ve gittikçe ağırlaşan eleştirileri ile gündemi meşgul etti.

Sergen Yalçın "Onu sevmekle hata etmişim. Ayrıldıktan sonra öğrendim neler yaptığını. Şu an zerre kadar üzülmüyorum. Her şey ortaya çıktı. İyi ki bitirdim. Sakın kimse onun saf yüzüne aldanmasın." demişti.

Sergen Yalçın, Aslı Sarı'nın annesinin ilişkilerini onaylamaması hakkında da yorum yapmış "Benim gibisini zor bulurlar. Annesi de kim oluyor! Aslı'nın annesini parayla tartarım" sözleri uzun süre tartışılmıştı.

Tuğba Altıntop yıllar önce verdiği bir röportajda eski eşi Rafet El Roman için şoke eden açıklamalarda bulunmuştu.

İşte Tuğba Altıntop'un o açıklamaları:

"Bak ağabey, şimdiye kadar kimseye anlatmadığım şeyleri anlatacağım sana.

Esas mesele çocuğumuzun kimden olduğu meselesi.

Ben bir ara adetten kesildim. Muayene oldum hamileymişim. Gidip müjdeyi verdim ona. Yüzüme baktı ve içeri odaya fırladı. Elinde bir takvimle geldi.

'Ben şu şu tarihlerde İstanbul'da değildim. Bu çocuk benden olamaz' dedi. DNA testi istedi. Şaşırdım. Yıkıldım.

Gittim doktora, 'DNA testi yapın karnımdaki bebeğe' dedim. Doktor, 'Mahkeme kararı gerekli. Ayrıca bebeğin büyümesi lazım' dedi.

Sonra muayene etti ki hamile değilmişim. Kist varmış. Sonra garip garip fantezilere başladı.

Ben giyinip süsleniyor, kokular sıkıp kocamı bekliyorum. O eve geliyor, 'Hadi gözünü kapa şunla bunla yattığını düşün. Beni de onla bunla hayal et' diyordu. İğrenç bunlar. Kalkıp öbür odaya gidip kapımı kilitleyip ağlıyordum.

Bir defasında eve gelen kız arkadaşıma yaptı o teklifi. Ben kıza yukarıda yatak hazırlamaya çıkarken 'Sen istersen bu gece bizimle yat' dedi. Kız çok bozuldu; tersledi onu. Ben mahvoldum. Kız sandı ki başka zaman böyle şeylere evet diyen oldu."

Türk futbolunun belki de en başarılı isimlerinden biriydi Emre Aşık... 1992 yılında başladığı futbol serüveni onu kısa sürede başarıdan başarıya taşıdı.

Sahalarda fırtınalar estiren Emre Aşık'ın magazin kameralarıyla tanışma nedeni Aysun Kayacı ile yaşadığı aşk oldu.

Başlarda ilişkilerini basından uzak tutmaya çalışan ikili, sonrasında cesurca kameralar karşısına çıktı.

Gittikleri her yerde mutluluk tablosu çizen Aysun Kayacı ve Emre Aşık, eşine ender rastlanan büyük bir aşkın kahramanıydı.

Çiftin mutluluğu Aysun Kayacı'nın 'Çat Kapı' isimli dizide rol almasıyla bozuldu. Aysun Kayacı'nın ismi dizinin yapımcısı Fatih Aksoy ile aşk dedikodularına karışınca ayrılık kaçınılmaz oldu.

Evlenecekleri konuşulan ikiliden Aysun Kayacı, iddialar karşısında "Emre evlenme teklifi etti ama ben reddettim. Onu o kadar çok seviyorum ki; aşkımızın bitmesinden korktuğum için evlenmek istemiyorum" dedi.

Aysun Kayacı ve Emre Aşık basın kuruluşlarına yolladıkları faksla ilişkilerini bitirdiklerini duyurdu.

Transferlerini dahi sevgilisi Aysun Kayacı'ya göre ayarlayan Emre Aşık ise "Ölünün ardından konuşmak istemiyorum" diyerek kırgınlığını dile getirdi. Yaşanmaya başladığı ilk günden beri magazin aleminin yakından takip ettiği büyük aşktan geriye ise birlikte geçen 7 yıl kaldı...

Ayrılığın ardından MED Yapım'ın sahibi Fatih Aksoy'la birlikte Nice adlı gece kulübüne giden Aysun Kayacı, yeni ilişkisi sorulduğunda ''Duygularıma hükmedemedim" demekle yetindi.

Pelin Sönmez ile popçu sevgilisi Murat Dalkılıç magazin aleminin gözde çiftlerinden biriydi.

Ani bir kararla ayrılan ikiliden Murat Dalkılıç, bir kafede Ayşe Özyılmazel ile görüntülendi.

Kameralardan kaçmak yerine açıklama yapmayı tercih eden Ayşe Özyılmazel, Murat Dalkılıç ile yeni bir ilişkiye başladıklarını ve çok mutlu olduklarını söyledi.

Eski sevgilisinin yeni aşkını kameralar aracılığıyla öğrenen Pelin Sönmez, bu ilişkiyi ''Çok güzel hareketler bunlar'' sözleriyle özetledi.

Güzel oyuncu sözlerine "İnsanların arasında çok doğal, son derece insansı iç güdüler bunlar. Adı üstünde geçmiş geçip gitmiş konuşacak bir şey kalmadı." diyerek devam etti.

Ancak Dalkılıç - Özyılmazel ilişkisi sanıldığı kadar iyi gitmedi ve taze sevgililer ani bir şekilde başlayan aşklarını yine ani bir şekilde bitirdi.

Yakışıklı popçu, ayrılığın ardından soluğu eski sevgilisi Pelin Sönmez'in yanında aldı. İkinci denemede de başarısız olan çift, yollarını sonsuza dek ayırdı.

Yavuz Bingöl de bir dönem Burcu Kara ile nişanlanmış sonra ayrılmıştı.

Önceleri, bu olayla ilgili fazla konuşmayan Yavuz Bingöl hiç beklenmedik bir anda internetteki bir paylaşım sitesi aracılığıyla tuhaf bir yorum yapmıştı.

Yavuz Bingöl, 3.5 yıl birlikte olduktan sonra ayrıldığı Burcu Kara ile Cihangir'de karşılaşmış ve ne yapacağını şaşırmıştı.

Sonra da o sırada neler hissettiğini "Uygunsuz zamanda eski sevgiliyi görmektense hortlak görmek daha iyidir" diye konuşmuştu.

İsmini Emrah ile yaşadığı aşkla duyuran Sinem Ayşe, ayrılık sonrası yaptığı çarpıcı açıklamalarla da gündemi meşgul etmeyi başardı.

Genç sevgili eski aşkı için "Ayrılmamıza diş parası neden oldu. Dişime dolgu yapılacaktı, ayrıca bir dişim çekilecekti. Toplam 500 TL tuttu. Emrah çalışmamı istemediği için işimden ayrılmıştım, param yoktu. Beni dişçiye gönderdi. Sonra da telefon açıp 'Parayı benden istediler, git sen öde' dedi. Bir lirasının hesabını bile yapardı. Bunun çirkin olduğunu söylediğimde 'Ben bu noktaya sıfırdan geldim, paranın kıymetini bilirim' diyordu." demişti.

Giderek sinirlenen Sinem Ayşe sözlerine "İkinci kavgamız Bodrum tatilinde çıktı. Benim yanımda başka bir kıza cep telefonunu verdiğini gördüm. O an midem bulandı. Aramızda kültür farkı da vardı. Türkiye'yi çalkalayan bir Ergenekon meselesini bile konuşamadık. Çünkü anlamıyor ve iki de bir bana 'Bu ne demek' diye soruyordu. Yani yalnızca cimri değil, biraz cahildi."

İki de bir 'Ben hayat üniversitesinden mezunum' diyordu. Dün yakın bir arkadaşından öğrendim ki, beni aldatmış. Hem de defalarca. Geçen günlerimize yazıklar olsun." diyerek devam etmişti.

Bir dönem manken Asuman Krause ile aşk yaşayan oyuncu Önder Açıkbaş eski sevgilisinin kendisine 'kazık' attığını hem de epey ağır sözlerle dile getirmişti.

Önder Açıkbaş, Çekmeköy'de Asuman Krause'nin isteğiyle satın aldığı villanın borçlarını ödemeye çalıştığını söyleyerek "Asuman evlenme arifesindeyken beni aldattı. Onun yaptığını kolay kolay kimse yapmaz. Üç kuruşluk iş için açıkça beni sattı" diye konuşmuştu.

Şimdi ondan bana miras kalan borçları ödemeye çalışıyorum. Yoksa o evi neden alayım. Satmaya kalksam kimse almıyor. Ya da ölü eşek fiyatı veriyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım. Kazandığım her kuruşu da oraya yatırıyorum" diyerek Asuman Krause'ye sitem etmişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Medyum Keto hayatını kaybetti (Medyum Keto kimdir?)