Ayşe Akın ve Tufan Doğan evleniyor

Tufan Doğan ile aşk yaşamaya başlayan Ayşe Akın'ın ayakları adeta yerden kesildi. Doğan'ın pazar akşamı doğum günüydü. Sevgililer kutlama boyunca dans edip eğlendi, birbirlerini öpücüklere boğdu. Bahçede yapılan kutlamada müzisyenler de vardı.

25 Mayıs 2021, Salı 08:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2010 Belçika Güzeli, şarkıcı oyuncu Ayşe Akın 2011’de eski futbolcu Önder Turacı ile nikah masasına oturmuş ama mutluluğu uzun sürmemiş, olaylı şekilde boşanmıştı.

Ayşe Akın hayatının erkeğini pandemi döneminde buldu. Bir mekana girerken karşılaştığı iş insanı Tufan Doğan ile aşk yaşamaya başladı.

Geçen cumartesi Tufan Doğan’ın doğum gününü kutladılar. Pazar akşamı da aile arasında nişanlanıp yüzük taktılar. Kısmetse eylülde düğün var.

İLK GÖRÜŞTE ÇARPILDI

İLK GÖRÜŞTE ÇARPILDI

Ayşe Akın, “Tufan’a ilk görüşte, saniyesinde sırılsıklam aşık oldum. Beni iyileştirdi, dönüştürdü, geliştirdi. İlişkinin, aşkın ne olduğunu öğretti. Sayesinde dünyam değişti. Güller, çiçekler açtım. Hayatım tek mevsim oldu. Onu karşıma çıkarttığı için Allah’a şükrediyorum. Pandeminin bana en güzel hediyesi, yıllardır bulamadığım bu aşk oldu. Yedi aydır çok mutluyum” dedi.

HEM DİZİ HEM ŞARKI

HEM DİZİ HEM ŞARKI

Öte yandan Ayşe Akın, ‘Sen Çal Kapımı’ dizisine dahil oldu. Önümüzdeki günlerde de stüdyoya girecek.

Emel Müftüoğlu’nun yıllar önce seslendirdiği, ‘Hovarda’yı Mustafa Ceceli’nin düzenlemesiyle cover yapacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Koç, Yengeç, Balık diğer burç yorumları