Ayşe Nine 113'üncü yaşını kutladı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde oğlu Nurullah Karabüber ile yaşayan 2 çocuk, 18 torun sahibi Ayşe Karabüber, 113'üncü doğum gününü ailesiyle kutladı

28 Haziran 2016, Salı 12:39
A A

Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, ilçenin en yaşlısı olan Ayşe Karabüber’in doğum gününü kutlamak için evine gitti.

Turan çiçek sunduğu Karabüber ile birlikte üzerinde "Nice Sağlıklı Yaşlara, Doğum Günün Kutlu Olsun Ayşe Nine" yazılı doğum günü pastasını kesti.

Sürpriz doğum günü kutlaması karşısında duygulanan Ayşe Karabüber de Kaymakam Turan’a teşekkür etti.

UZUN YAŞAMANIN SIRRI DOĞAL BESLENME

Karabüber, uzun yaşamasını doğal beslenmeye borçlu olduğunu belirterek, en çok yoğurt yediğini ve yemek seçmediğini söyledi.

Tek tek isimlerini sayabildiği 18 torununu da çok sevdiğini vurgulayan Karabüber, "Allah çocuklarıma uzun ömürler nasip etsin" diye konuştu.

Torunlarından Ali Karabüber ise "Babaannemizi çok seviyoruz, onun doğum gününü kutlamak hayatımızda çok büyük bir ayrıcalık ve mutluluk.

İlk olarak 111 yaşına girdiğinde yaş günü kutlaması yapmıştık. Şimdi ise 113’üncü yaşını  kutluyoruz. Allah bizlere ileriki yaş günlerini kutlamayı da nasip etsin" dedi.

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.