Ayşecan Tatari isyan etti: Yemin ediyorum delireceğim

Geçtiğimiz yıl ekim ayında kızı Müjgan'ı kucağına alarak büyük bir sevinç yaşayan oyuncu Ayşecan Tatari, eşi Edip Tepeli ve bebeği Müjgan'la gittikleri restoranda yaşadıkları olayı sosyal medyadaki takipçileriyle paylaştı.

11 Kasım 2021, Perşembe 21:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Çocuklar Duymasın' dizisinde canlandırdığı 'Duygu' karakteriyle tanınan Ayşecan Tatari, 2017'de kendisi gibi oyuncu olan Edip Tepeli ile nikah masasına oturmuştu.

Geçtiğimiz yıl ekim ayında kızları Müjgan'ı kucağına alarak ilk kez anne-baba olma sevincini yaşayan çift, sosyal medyada yaptıkları paylaşımla gittikleri restoranda yaşadıkları olayı anlattı.

İSYAN ETTİ

İSYAN ETTİ

Oyuncu Ayşecan Tatari, yemek konusunda sorunlar yaşadığı restoran işletmecelerine sosyal medyadan isyan etti.

Ünlü çiftin kızları bağırsak geçirgenliği nedeniyle sıkıntılı günler geçiriyor.

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Duygu karakteriyle tanınan oyuncu Ayşecan Tatari, bebeğinin sağlığı için diyet yaptığını ve gittiği restoranda bu konuda kendisinin zor durumda bırakıldığını yaptığı paylaşımda şu sözlerle anlattı:

"Delireceğim! Yemin ediyorum delireceğim! 1 aylık çok katı bir diyetim var. Gittiğim her yerde şefe kadar gidiyorum. Laktoz/gluten/domates/biber listemi sayıyorum. Şefe gidiyorum bakın!

Garsonlara sordum yetmedi, şefe sordum. Siparişimi verdim, tadı değişik gelince çağırıp 'kusura bakmayın manyak gibi soruyorum tereyağ olabilir mi?' dedim. 'Hayır' dedikten 2 dakika sonra gelip 'Evet 10 gündür tereyağ koyuyorlarmış' diyor...

Siz gıda işi yapıyorsunuz. Konu sağlık! Sizin dangalaklığınız benim kızımın bağırsağında kanama yapıyor. Gerizekalısınız hepiniz!"

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yargı dizisi izleyicisini heyecanlandıran gelişme!