Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu hakkında karar verildi

Oyuncu Ayşegül Çınar’ın sevgilisi Furkan Çalıkoğlu, geçtiğimiz aylarda yemek yemek için gittikleri bir mekanda güvenlik görevlileriyle tartışmış ve olay yerine gelen kolluk kuvvetlerine de saldırdıkları iddia edilmişti. Ünlü çift için mahkeme kararını verdi.

24 Kasım 2021, Çarşamba 16:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul 52. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanık Furkan Çalıkoğlu bulunduğu cezaevinden teknik arıza nedeniyle Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılamadı.Tutuksuz sanık Ayşegül Çınar duruşmada hazır bulundu.

Sanık Ayşegül Çınar, beraatini talep etti. Sanıkların avukatı ise şikayetçilerin ifadelerinde çelişkiler olduğunu belirterek "Müvekkilim üzerine atılı suçu işlememiştir. 

Kamera kayıtlarından müvekkilimin başında cam şişe kırıldığı görünmektedir. Müvekkilim kesinlikle polis memurlarına karşı direnç göstermemiştir. 

Müvekkilimin önce tahliyesini sonra beraatini talep ediyoruz" dedi. Şikayetçilerin avukatı ise şikayetlerinin devam ettiğini söyleyerek "Sanıkların cezalandırılmalarını talep ediyoruz" dedi.

Mahkeme tutuklu sanık Furkan Çalıkoğlu'nun tahliyesine karar verdi. Çalıkoğlu hakkında yurt dışına çıkış yasağı da konulmasına karar verildi.

Çalıkoğlu'nun tahliye kararını açıklamasının ardından Ayşegül Çınar gözyaşlarını tutamadı.

(DHA)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mahkemeden Reynmen'e kötü haber