Ayşegül Tatlıses suskunluğunu bozdu

Ayşegül Tatlıses suskunluğunu bozdu

İbrahim Tatlıses ile evlendikten sonra hiç konuşmayan Ayşegül Tatlıses, suskunluğunu bozdu

26 Mart 2012, Pazartesi 16:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Derya Tuna’nın, Zekeriyaköy’de işlettiği Tatlıses Kebap’a veresiye alışverişi kestirdiği ve 'Sert patroniçe' haberleri karşısında Ayşegül Tatlıses bir açıklama yaptı:  

 Bugüne kadar hiçbir konuda konuşmamış olmama rağmen birkaç gündür hakkımda çıkan olumsuz haberlere bir açıklama yapmanın uygun olacağını düşündüm. Şirket içinde yürütülen politika sadece şahsımın değil, şirket yöneticileriyle ortak alınan ve İbrahim Bey’inde onayladığı kararlardır. Bu tedbirlerin alınma sebebi de bazı arkadaşlarımızın şirket iyi niyetini su istimal etmeleri ve işlerine düzenli gelip gitmemeleridir. Devlet daireleri haricinde özel sektörde çalışan bütün şirketler cumartesi günü çalışır. Ve bu mesai SGK’nın belirlediği çalışanların mesai saatleri kapsamında normal olarak yapılır. Şirkette çalışan arkadaşlarımızın menfaatlerini korurken, eşimin ve şirketlerinde menfaatlerini korumakla yükümlüyüm. Parmak izi okuyucu öncelikle güvenlik daha sonra çalışanların giriş-çıkış saatlerini kontrol amaçlı konmuş, fakat çok fazla eksik mesai olmasına rağmen bugüne kadar kimsenin maaşından tek kuruş kesilmemiş, sadece sözlü uyarı yapılmıştır. Kaldı ki İbrahim Bey’in evlenmeden önce yaptığı ailevi ödemelerin hiçbirinde değişiklik ve aksama olmamış, ödemelerde aynen yapılmaya devam etmektedir. Bunun aksini de ne bir bayan olarak ne de vicdanlı bir insan olarak kendi insanlığıma yakıştıramam. Tatlıses Kebap adına günlük alınan malzemelerin tamamının ödemesi günlük yapılmaktadır. Ve bütün şubelerden de günlük tahsil edilmektedir. Bütün şubelerde aynı politika senelerdir devam etmektedir.

Gazetelerde çıkan sert patroniçe yakıştırmalarını Allah korkusu olan ve yine Allah korkusundan adaletli davranmaya çalışan biri olarak çok üzülerek okudum. Yansıtılan karakter benim kişilik ve mizacıma çok ters olmakla beraber çok üzücüdür.

Saygılarımla

Ayşegül TATLISES  

>> AYŞEGÜL TATLISES'İ KIZDIRAN O HABER

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gökhan Çıra: Selin Ciğerci'ye bir şey olursa kendimi öldürürüm