Azim Kaan Güvenilir kimdir? Kaç yaşında?

İzdivaç programında Solmaz Çiros'la aşk yaşayan ve bu sayede adını duyuran Azim Kaan Güvenilir, Survivor 2019 yarışmacı adayı oldu. Bu gelişmenin ardından "Azim Kaan Güvenilir kimdir?" sorusu bir kez daha gündeme geldi

Son Güncelleme:
A A
Azim Kaan Güvenilir kimdir? Kaç yaşında?

Survivor 2019 2 Şubat'ta başladı. En dikkat çeken isim ise bir dönem izdivaç programında yer alan ve Solmaz Çiros ile aşk yaşayan Azim Kaan Güvenilir...

ESKİ DAMAT ADAYI

Eski damat adayının Yarışmada boy gösterme ihtimalinin ardından hakkındaki bilgiler bir kez daha bu vesileyle aratılmaya başlandı.

AZİM KAAN GÜVENİLİR KİMDİR?

Evleneceksen Gel isimli evlendirme programı ile tanınan Azim Kaan Güvenilir 1990 doğumludur. 2017 yılında yarışma sonucunda nişanlandığı Solmaz Çiros ile birlikte TV8 ekranlarında yayınlanan olan Aşk-ı Roman isimli dizide başrolde yer almıştır. Anne ve babası ayrıdır, 9 kardeşi vardır.

Azim Kaan Güvenilir kendisini şöyle anlatıyor ; Sporu sevmemiz aileden geliyor. Fitness ile başladım, süper amatörde futbol oynadım. Survivor benim en büyük hedefimdir. Kendimi çok iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum. Atışlarıma çok güveniyorum ve el becerim iyidir. Mental olarak da kendime güveniyorum Sadece aç kalmakla ilgili kendime güvenemiyorum.

Sınırlarımı Survivor'da zorlamak istiyorum. Yatakta değil yerde yatmak istiyorum, aç olarak yarışmak istiyorum. Kendimi sınama istiyorum açıkçası. Çok çabuk parlayabiliyorum ama hiç bir zaman adam satmam. En büyük hayalim Survivor'a sınırlarımı zorlamaya gidiyorum ama beni kim zorlayacak onu bilemiyorum.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Can Nergis: Erkeklerden de kadınlardan da ahlaksız teklifler aldım!