Aziz Yıldırım boşanıyor iddiası

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, bir süredir arasının açık olduğu 29 yıllık eşi Yıldız Yıldırım'la bir araya gelmesi yönündeki çabalar sonuç vermedi

30 Ekim 2009, Cuma 12:33
A A

Eşi Yıldız Yıldırım’la yaklaşık bir yıldır ailevi sorunlar yaşadığı bilinen ve bu yüzden evi terk ettiği iddia edilen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım boşanma sürecini başlattı.

Aziz Yıldırım’ın geçtiğimiz günlerde boşanma konusunda avukatıyla görüştüğü ve dava açılması için talimat verdiği öğrenildi. Ailesinin yakın dostlarının uzun süredir Yıldırım çiftinin arasını yapmaya çalıştığı ancak bu çabaların bir sonuç vermemesi üzerine Yıldırım’ın böyle bir karar aldığı iddia edildi.

YALANLAMA GEÇİLMİŞTİ


Daha önce bir dergi, Yıldırım’ın eşi Yıldız Yıldırım’la ciddi sorunlar yaşadığını yazmıştı. Bunun üzerine kulübün internet sitesinden “Haber içeriği tümü ile gerçek dışı ve hayal ürünüdür. Yıldız-Aziz Yıldırım çifti boşanmak için mahkemeye başvurmadıkları gibi, derginin iddialarının tersine mutlu bir yaşantı sürmektedirler.

Derginin doğrulatma ihtiyacı bile duymadan insanların ailevi yaşantısını hayal ürünü senaryolarla spekülasyon konusu yapması basın etiğine aykırıdır ve sadece reyting amaçlıdır. Sorumluları hakkında hukuki yollara başvurulacaktır” açıklamasına yer verilmişti.

29 yıllık evli Yıldırım çiftinin iki kızı bulunuyor. Aziz Yıldırım bir süre önce büyük kızından bir torun sahibi olmuştu.

Habertürk

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.