Aziz Yıldırım'ın tokadı için bakanlıktan açıklama: Yıldırım hakkında inceleme başlatıldı

Aziz Yıldırım'ın tokadı için bakanlıktan açıklama: Yıldırım hakkında inceleme başlatıldı

Fenerbahçe - Yakın Doğu Üniversitesi maçı sırasında Aziz Yıldırım'ın rakip takım başkanı Işık Eyigüngör'e tokat atmasının ardından Gençlik ve Spor Bakanlığı konuyla ilgili inceleme başlattığını açıkladı

07 Mayıs 2017, Pazar 18:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör'e yaptığı saldırıyı üzüntüyle karşıladı. Bakan Kılıç'ın ayrıca, gerekli incelemenin hemen başlatılacağını söylediği öğrenildi. Öte yandan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuyu yakından takip ettiği ve yaşananları 'kabul edilemez' olarak değerlendirdiği öğrenildi.


OLAYLA İLGİLİ İNCELEME BAŞLATILDI


Bu arada Gençlik ve Spor Bakanlığı, konuyla ilgili inceleme başlattığını bildirdi.

Bakanlığın açıklaması şöyle;

"Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı'nın Aziz Yıldırım'ın Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör'e yönelik fiili müdahalesi "6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi Hakkında Kanun" kapsamında değerlendirilerek Spor Genel Müdürlüğü tarafından Müfettiş görevlendirmesi yapılmış ve konuyla ilgili inceleme başlatılmıştır."


Aziz Yıldırım'dan Yakındoğu Üniversitesi başkanı Işık Eyigüngör'e tokat!Aziz Yıldırım'dan ilk açıklama: Tokatladı diyorlar daha çok yapacağım!


Işık Eyigüngör Aziz Yıldırım'dan şikayetçi oldu

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Süper Lig'de şampiyon bu akşam belli olabilir!