Aziz Yıldırım'dan Ali Koç tepkisi: Tek yol kongre!

Fenerbahçe'de Ali Koç sorgulanmaya devam ediyor. Teknik direktör konularından bağımsız şekilde artık her yönüyle eleştirilen Başkan Koç için Aziz Yıldırım'dan da açıklama geldi.

13 Ocak 2022, Perşembe 10:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fanatik gazetesi yazarı Faik Çetiner, Aziz Yıldırım'ın görüşünü aldı. Köşesinde Yıldırım'ın sözlerine yer veren Çetiner, şunu yazdı:

Efsane Başkan Aziz Yıldırım'la geçen gün yaptığımız ayak üstü sohbette, "Şu anda tek çare kongre" sözleriyle görüşünü dile getirdi.

Kredisini sıfırladı

Kredisini sıfırladı

Çetiner, yazısında şu görüşlerini aktardı:

Başkan Ali Koç, sınırsız zannettiği kredisini 3.5 yıl içinde sıfırladı. Yaptıklarını, icraatlarını düşündükçe başkanın neyi hedeflediğini anlamak mümkün değil. Yarış 3 kulvarda devam ediyor, Fenerbahçe Başkanı, "Teknik direktörü 1-2 haftaya buluruz" diyor.

Ligin ikinci yarısı başlamış; Fenerbahçe takımı, futbol kariyeri bilinmeyen, tecrübesi olmayan, futbolcuların elinde oyuncakmış gibi duran bir alt yapı hocasına teslim edilmiş. Bu tutum, bu davranış biçimi Fenerbahçeliler'i çileden çıkartıyor. Fenerbahçe ne Löw'le düzelir, ne Mourinho ile ne de Wenger ile.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yusuf Yazıcı'nın menajeri transferi açıkladı