'Aziz Yıldırım'ı Anıtkabir'e almayın'

Fenerbahçe Kulübü Kongre Üyesi Recep Özcan, Başkan Aziz Yıldırım ile yönetici İlhan Ekşioğlu ve Şekip Mosturoğlu'nun Anıtkabir'e alınmaması için başvuruda bulundu

20 Mart 2014, Perşembe 14:53
A A

Sarı-lacivertlilerde 'Adalete Fener Yak" kampanyası kapsamında Pazar günü Anıtkabir'i ziyaret edecek olan Başkan Aziz Yıldırım, Amatör Şubeler Sorumlusu İlhan Ekşioğlu ve Hukuk İşleri Sorumlusu Şekip Mosturoğlu için şok bir girişimde bulunuldu.

Kulüp kongre üyesi Recep Özcan, Anıtkabir Komutanlığı'na yazdığı dilekçede, "Aziz Yıldırım hükmü kesinleşmiş ve infazı için aranan bir şahıstır. Kaldı ki bu şahsın son zamanlardaki basında da yer alan eylem ve söylemlerinde, ’Yargıtay kararını tanımadığını’ hakkında kesinleşmiş bir hüküm olmasına rağmen yeniden yargılanma isteğinde bulunduğu görülmektedir" ifadelerini kullandı.

Özcan'ın, söz konusu dilekçeyi TBMM Başkanlığı, Başbakanlık, Genelkurmay Başkanlığı ve Kolordu Komutanlığı'na da gönderdiği öğrenildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.