Azmetti, 7 saat bagajda saklanıp aldatan kocasına suçüstü yaptı!

Azmetti, 7 saat bagajda saklanıp aldatan kocasına suçüstü yaptı!

Trabzon'da yaşanan olayda, aldatıldığından şüphelenen kadın, suçüstü yapabilmek için 20 yıllık kocasının aracının bagajına saklandı ve 7 saatlik bekleyişin sonunda eşini sevgilisiyle öpüşürken yakaladı. İkinci kadını kovalamaya başlayan kadın, kocasından dayak yedi, ardından da şikayetçi oldu

12 Eylül 2016, Pazartesi 13:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Trabzon’da eşinin ihanetine uğrayan kadının giriştiği ‘ancak filmlerde olacak’ türden dedektiflik macerası mahkemede bitti.

Habertürk'ten Enis Yıldırım'ın haberine göre Boztepe Mahallesi’nde yaşayan 7 çocuk annesi Z.D., uzun süredir eşinin başka bir kadınla ilişkisi olduğundan şüpheleniyordu. Geçtiğimiz çarşamba, eşinin aracıyla eve döndüğünü gören Z.D., içini kemiren şüpheye son vermek için plan yaptı.Yedek anahtarı yanında taşıyan kadın, eşi E.D.’yi ‘suçüstü’ yakalamak için otomobilin bagajına saklandı. 6 saat sonra evden çıkan E.D. araçla Çömlekçi Mahallesi’ne gitti.

ARAÇTA ÖPÜŞÜRKEN...

Mahallede bir süre oyalanan E.D. aracına Z.S. adlı bir kadınla birlikte döndü. İddiaya göre, ikili araç içinde öpüşmeye başladı. Bu sırada bagajdan çıkan Z.D. önce elindeki telefonu eşine fırlattı, ardından eşinin sevgilisini ‘Yuvamı yıktın, o..’ diyerek kovalamaya başladı.

‘O KADIN ARKADAŞIM...’

E.D. ise eşini yakalayarak yerlerde sürükleyip dövmeye başladı. Aldatılan, bir de şiddet gören kadını çevreden yetişenler kurtardı. Z.D. polise sığınarak koruma talep etti. Eşinin şikâyeti üzerine gözaltına alınan E.D. arkadaşını hastaneye götürmek üzere aracına aldığını ve eşini dövmediğini savundu. Mahkeme E.D.’yi 6 ay süreyle evden uzaklaştırdı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 55 yaş üstüne koronavirüs aşı sırası gelince hastaneler doldu taştı