Babadan korktu, sevgiliyi yaktı!

Sevgilisi İsmail Yurthan’ın kendisine tecavüz ettiğini söyleyerek 6 ay tutuklu kalmasına neden olan N.Ç’nin babasından korktuğu için yalan söylediği iddia edildi

17 Mart 2017, Cuma 10:05
A A
Babadan korktu, sevgiliyi yaktı!
İzmir Bornova'da kadın ayakkabısı imalatçısı İsmail Yurthan'ın (27) kız arkadaşı N.Ç'nin 'Eski erkek arkadaşım bana tecavüz etti' şikayeti nedeniyle girdiği hapisten, eski telefonundaki fotoğrafları delil olarak sunup tahliye olmasının ardından yeni bir gelişme yaşandı.

Telefonda Yurthan ile samimi fotoğrafları ortaya çıkan N.Ç'nin "tecavüz" iddiasını babasından korktuğu için ortaya attığı öne sürüldü.


Dedektif avukat müvekkilini böyle kurtardı!

 

'ŞİKAYETTE BULUNACAĞIZ'


Yurthan'ın hapse girmeden önce ikinci el pazarında sattığı cep telefonuyla hafıza kartı içerisindeki fotoğraf ve videolara iki ay boyunca dedektif gibi çalışıp ulaşan avukatı Abdi Yaşar, "Cinsel saldırıya uğradığını iddia eden bir kişi nasıl olur da saldırıya uğradıktan sonra hala bu kişiye fotoğraflarını çekip atabilir. Mahkemeye sunduğumuz videoda müvekkelimin N.Ç. ile girdiği diyaloglar var. N.Ç, babasından korktuğu için, rezil olmamak ve ev hapsine tutulmamak için müvekkilime iftiralarda bulunarak 6 ay cezaevinde yatmasına neden oldu. Gerekli şikayetlerde bulunacağız" dedi.

Metin Burmalı-Yeni Asır
Sıradaki haber yükleniyor...