Babalar Günü için hediye alternatifleri

Babalar Günü'ne iki gün kala hediye arayışları son hız devam ediyor. Her anımızda yanımızda olan babamıza özel ve farklı bir hediye almak isteriz. Bu yüzden Babalar Günü için özel ve birbirinden farklı hediye çeşitlerini bir araya topladık

15 Haziran 2018, Cuma 17:14 Son Güncelleme:
A A
Ona özel bir kalem

Ona özel bir kalem

İsmi yazılmış, yanından ayıramayacağı kadar şık bir dolmakalem ilk çıkan sonuçlardan biriydi. Hemen hepsinin listelerinde üst sıralarda kendine yer buldu. Unutmamak lazım ki, aydınlanma çağının en büyük silahı olan kalemle atılan bir imza savaşları bitirebilir, aşkları sonsuz kılabilir, halatını değiştiren işlere girmesini sağlayabilir.

 

Şık bir saat

Şık bir saat

Erkek şıklığının en gözde tamamlayıcılarından şık bir saat babanızın çok hoşuna gidecektir.

Müzikle arası iyiyse

Müzikle arası iyiyse

Müziğe meraklı olanlar için pikap ve bu pikapta çalınabilecek nostaljik plaklar güzel bir armağan olabilir.

Güneş gözlüğü

Güneş gözlüğü

Kaliteli bir güneş gözlüğü babanızın hem bu yaz aylarında gözlerini güneşten koruyacak hem de şıklığına şıklık katacaktır.

Saç ekimi ya da masaj

Saç ekimi ya da masaj

Saç dökülüyorsa saç ekimi, boynundaki gıdılar için ameliyatsız tedaviler ya da en az birkaç seans gidebileceği bir cilt bakımı kürü gibi çeşitli bakım önerileri. Ya da Babalar Günü gidilecek bir spa ve masaj keyfi...

Fidan bağışı

Fidan bağışı

Listenin üst sıralarında kendine yer bulan bir başka hediye de Tema Vakfı'na fidan bağışı ve saklayabilecekleri bir belge olmasıydı. Ki Tema'nın “Beni her koşulda seven, koruyan, kollayan babacığım” diye başlayan sertifikası çerçevelenip asılmaya hazır, baktıkça içine bir damla yaş akıtacak kıymetlilerinden olmaya aday.

 

Teleskop

Teleskop

Maceradan ve gökyüzünden hoşlanan babalara yıldızları seyredebileceği, yeni keşifler yapabileceği bir teleskop hediye edebilirsiniz.

Kombine bilet

Kombine bilet

Eğer futbol ya da basketbolla arası iyiyse tuttuğu takımın sezonluk kombine bileti, Euro 2016 maçlarından birine bilet ve tabii kısa bir seyahat şansı açık ara diğer hediye beklentilerinin üstündeydi. Biraz tuzlu olsa da takımının üyeliği ve divan kurulunda yer alması için fırsat verilmesi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.