Babalar Günü’ne özel hediye alternatifleri (El yapımı hediyeler)

Babalar Günü için hala bir hediye bulamadıysanız bu el yapımı öneriler babanızı mutlu etmekle kalmayacak aynı zamanda sizi büyük bir uğraştan kurtaracak…  

16 Haziran 2017, Cuma 14:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İlk bisikletimizi onunla sürdük, ilk tavsiyemizi ondan aldık, trafiğe ilk onunla çıktık, ilk iş deneyimimizi onunla paylaştık, çıkmaza girdiğimizde ne yapacağımızı ona sorduk, ailene sahip çıkmak ne demek ondan öğrendik…  

Gelin görün ki böyle özel günlerde, onlar kadar özel kişilere hediye bulmak bazen zor olabiliyor. Eğer siz de bu konudan muzdaripseniz ve babalar gününe bu kadar kısa süre kala hala hediye bulamadıysanız size harika bir fikrimiz var!  

İşte kendi ellerinizle babanıza hediye edebileceğiniz birbirinden yaratıcı öneriler…  

Eskimiş kot kumaşların içerisine mukavva yerleştirin ve onları kravat şeklinde tasarlayarak üzerini boyayın! Ucuna da anahtarlık halkaları ekleyerek, babanıza hem orijinal, hem de son derece şık bu hediyeyi verin! 

Kalbinizin şampiyonu sevgili babanıza gururunu okşayacak ve kesinlikle sizinle gurur duymasını sağlayacak ödül vermeye ne dersiniz? Şampiyon babanıza kartonlardan kupa verebilirsiniz. Üzerini yıldızlar ve  dilediğiniz sevgi mesajlarıyla süsleyebileceğiniz el yapımı kupa, hem kolay şekilde yapabileceğiniz; hem de babanızı çok mutlu edecek babalar günü hediyelerinden biri. 

Gazlı kalem ya da CD kalemi ile kolaylıkla boyayabileceğiniz bıyıklı porselen kupa bardakla babanıza sürekli kullanacağı keyifli bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz.  

Her iki tarafından vida ile tutturarak hazırlayabileceğiniz el yapımı ahşap anahtarlık, hem doğal görünümlü hem de son derece kullanışlı bir hediye seçeneği olabilir.

Ahşap bir çerçevenin içerisine desenli ya da düz bir zemin yapıştırabilirsiniz. Üzerine de babanıza tüm kardeşlerle ortak aldığınız saati koyabilir, babanıza olağanüstü güzellikte dekoratif bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz. 

Konumuz el yapımı hediye önerileri olur da teknoloji tutkunu babalarımızı unutur muyuz?  İşte bu el yapımı proje, tam da bilgisayar kullanan babalar özel. Sevgili babanıza deriden Tablet Bilgisayar kılıfı yapabilirsiniz.  Tek ihtiyacınız olan, babanızın hoşuna gidebileceği bir çanta ve bilgisaray. 

Her baba çocuklarının gözünde bir süper kahramandır. İşte bu el yapımı hediye de süper babalar için. Süpermen'in imdat çağrısına giderken gömlekli kravatlı gazeteci kimliğinden bir anda sıyrılıp Süpermen'e dönüştüğü sahneleri hepimiz iyi biliyoruz. İşte bu el yapımı babalar günü tebrik kartı da, üzerinde gömlek figürü bulunan içinde ise Süpermen'in kostüm tasarımının yer aldığı harikulade bir armağan! İçerisine dilediğiniz mesajınızı yazabileceğiniz El Yapımı Süper Baba Tebrik Kartı ile sevgili babanıza en güzel hediyelerden birini hazırlayabilirsiniz. 

BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN?

BABALAR GÜNÜ NE ZAMAN?

Her yıl büyük bir coşkuyla kutlanan ve bu yıl da merakla beklenen Babalar Günü nihayet geldi çattı. Milyonlarca babanın merakla beklediği bu güzel gün, bu yıl ülkemizde 18 Haziran tarihinde kutlanacak.

BABALAR GÜNÜ İLK NE ZAMAN VE NE SEBEPLE KUTLANDI?

BABALAR GÜNÜ İLK NE ZAMAN VE NE SEBEPLE KUTLANDI?

Babalar günü ilk olarak 1907 yılında Amerika'da meydana gelen bir maden kazasında çoğunluğun baba olduğu 360 erkeğin ölümünün ardından her yıl önceleri anma günü olarak kutlanmaya başlandı. Batı Virginia'da meydana gelen bu talihsiz olay bugünlere uzanan babalar günü kutlamasının ilk adımını oluşturuyor.

BABALAR GÜNÜ İÇİN ÖZEL MESAJLARI

BABALAR GÜNÜ İÇİN ÖZEL MESAJLARI

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkeksin. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım… Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun. Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun. Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun. Babalar Günü'nde hangi burca ne hediye almalı? haberi için tıklayınız.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 4 adımda beyaz pantolon stili