Babalar Gününüz kutlu olsun

Çoğumuzun çizgi filmlerden önce hayatında tanıdığı ilk kahraman babasıdır. Çocukken onları güçlü ve yenilmez birer süper kahraman gibi görürdük. Hiç kuşkusuz birçoğumuz için hâlâ öyledir. Bugün Babalar Günü. Bizlere hayat veren, sevgisiyle bizleri büyüten ve koruyup kollayan tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun. Babanıza sıkıca sarılmayı ve onu ne kadar sevdiğinizi söylemeyi unutmayın! (Hazırlayan: Bekir Saçar)

16 Haziran 2019, Pazar 08:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Tolgahan-Almeda Sayışman

Tolgahan-Almeda Sayışman

Oyuncu Tolgahan Sayışman ile eşi Almeda Abazi 5 Mayıs 2019’da doğan oğullarına Efehan adını verdi. Çift, oğullarının ismini koyarken çok kararsız kalmış. Sonucu, aileye yakın 21 kişinin oylarıyla belirlemişler.

Cenk-Ece Tosun

Cenk-Ece Tosun

İngiltere’nin Everton takımında forma giyen milli futbolcu Cenk Tosun 17 Ekim 2018’de baba oldu. Tosun çifti çocuklarına Arden Cenk adını verdi.

Tarkan Tevetoğlu

Tarkan Tevetoğlu

Tarkan ile Pınar Tevetoğlu’nun, Liya adını verdikleri kızları 12 Temmuz 2018’de Almanya-Moers’deki Bethanien Hastanesi’nde doğdu. Megastar, babalık sevincini sosyal medyadan bu sözlerle duyurmuştu: “Kızımız Liya güneş gibi doğdu hayatımıza. Tarifi kelimelerle mümkün olmayan çoook güzel duygular içindeyiz.” Tarkan bugün ilk kez Babalar Günü’nü kutlayacak.

Burak Sağyaşar

Burak Sağyaşar

Oyuncu Burak Sağyaşar ile meslektaşı Hatice Şendil, Can adını verdikleri oğullarını 17 Mayıs 2017’de kucaklarına alma mutluluğunu tatmıştı.

Şahan-Selin Gökbakar

Şahan-Selin Gökbakar

Şahan Gökbakar’ın Deniz Efe adında 5 yaşında bir oğlu var. Şahan Gökbakar 16 Mart 2017’de doğan kızı Ela ile ikinci kez baba olma mutluluğunu tatmıştı.

Caner Erkin Şükran Ovalı

Caner Erkin Şükran Ovalı

Beşiktaşlı Caner Erkin ile oyuncu Şükran Ovalı 20 Ağustos 2018’de doğan kızlarına Mihra Ela ismini vermişti. Ünlü futbolcunun ilk evliliğinden 8 yaşında Çınar adında bir oğlu var.

Engin Altan Düzyatan

Engin Altan Düzyatan

Neslişah Alkoçlar ile evlenen oyuncu Engin Altan Düzyatan, 9 Ocak 2016’da doğan oğluna Emir Aras adını vermişti. Ünlü çift, 17 Ağustos 2018’de doğan kızlarının doğum haberini sosyal medyadan “Prenses Düzyatan geldi. İsmi Alara oldu” diye paylaşmıştı.

YAKINDA BABA OLACAK ÜNLÜLER

YAKINDA BABA OLACAK ÜNLÜLER

Ali-Nazlı Sunal

Bugün hayatta olmayan ünlü oyuncu Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal yakında baba olacak. Nazlı Sunal 7 aylık hamile.

İbrahim Çelikkol

2017 yılında İbrahim Çelikkol ile evlenen mimar Mihre Mutlu 2.5 aylık hamile!

Selim Selimoğlu

Ünlü popçu Bengü’nün eşi Selim Selimoğlu da baba olmak için gün sayan baba adaylarından.

BABALIĞIN EN ÇOK YAKIŞTIĞI ÜNLÜ İSİMLER

BABALIĞIN EN ÇOK YAKIŞTIĞI ÜNLÜ İSİMLER

Türkiye’nin ticaret sitesi GittiGidiyor’un Babalar Günü’ için düzenlediği ankete göre, son bir yıl içinde baba olan ünlüler arasında babalığın en çok yakıştığı ünlü isim Tarkan oldu. Tarkan’ı sırasıyla Burak Özçivit, Yetkin Dikinciler, Hakan Hatipoğlu, Özcan Deniz veEngin Hepileri izledi.

Burak Özçivit-Fahriye Evcen

2017’de evlenen ünlü oyuncu Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in oğlu Karan 13 Nisan 2019’da dünyaya geldi. Karan; kahraman ve yürekli anlamına geliyor.

Engin Hepileri - Beyza Şekerci

Engin Hepileri - Beyza Şekerci

Dört yıldır evli olan oyuncu Engin Hepileri ile Beyza Şekerci’nin Can adını verdiği oğulları 5 Ekim 2018’de 3 kg 200 gram ağırlığında dünyaya gelmişti. Ünlü oyuncu bugün ilk kez Babalar Günü’nü kutlayacak.

Özcan Deniz

Özcan Deniz

Sanatçı Özcan Deniz’in eşi Feyza Hanım oğlu Kuzey’i 9 Nisan 2018’de dünyaya getirdi. Özcan Deniz 3 kilo 545 gram ağırlığında ve 51 santim uzunluğunda olan Kuzey’in doğumunu sosyal medya hesabından “Geldi mucizem... Tarifi zor duygular içindeyim” diye duyurmuştu.

Yetkin Dikinciler-Aslı Orcan

Yetkin Dikinciler-Aslı Orcan

Oyuncu Yetkin Dikiciler ile Aslı Orcan’ın kızları Lal 5 Mayıs 2018’de doğdu. Dikiciler kızının doğumunu Instagram hesabından “Anlatılmaz bir duygu. Allah herkese nasip etsin ve çocuklarımıza sağlıklı uzun ömürler versin” sözleriyle paylaştı.

Hakan-GizemHatipoğlu

Hakan-GizemHatipoğlu

‘Var mısın Yok musun’ yarışması ile ünlenen Hakan - Gizem Hatipoğlu çiftinin kızları 19 Ekim 2018’de dünyaya geldi. Çift bebeklerine Lila adını verdi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ayşegül Çınar: Sevgilim beni tehdit etti