Babalığa hazırlanma tüyoları

İlk çocuğunu kucağına alacak olan ebeveynler bazen kendilerini hazır hissetmeye biliyor ya da yetersiz görebiliyorlar. Babalığa yüzde 100 hazırlayacak hiçbir tüyo olmasa da hazır hissetmenizi sağlayacak tüyolar için haberimize bir göz atın.

02 Temmuz 2020, Perşembe 16:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hamilelik süreci hakkında bilgi sahibi olun

Hamilelik süreci hakkında bilgi sahibi olun

Bebeği fiziksel olarak taşıyan kişi siz olmayabilirsiniz, ancak bu hamilelik ve doğum deneyiminin bir parçası olmadığınız anlamına gelmez.

Eşinizi anlamayı deneyin. Eşinizin ne hissettiğini anlamak, çocuğunuzu taşırken ona daha iyi destek olmanıza yardımcı olabilir.

Üstelik bir yeni doğan için doğum ve bakım zamanı geldiğinde, sizi ne bekleyeceğini bilmek her şeyi çok daha iyi bir deneyim haline getirecektir.


Kendi sağlığınıza önem verin

Kendi sağlığınıza önem verin

Bebeğiniz gelmeden önce kendi sağlığınıza odaklanmak harika bir fikir!

Eğer sigara içiyorsanız, bırakmayı deneyin. Hamilelik sırasında dumana maruz kalmanın yeni doğanlarda konjenital kalp defekti riskini arttırdığı gösterilmiştir.

Yeme alışkanlıklarınız nasıl? Şimdi iyi yemek, yeni ebeveynliğinizin uzun günlerini (ve gecelerini!) kolay geçirmek konusunda size yardımcı olacaktır. Enerjiye ihtiyacınız var!


Ekip olun

Ekip olun

Şimdi kendinizi bir takım olarak düşünmeye başlama zamanı! Eşiniz yorgun ve sabah bulantısı ile uğraşıyorsa, onlara yardım etmek size ve bebeğinize de yardımcı olacaktır.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hamileliğin son haftalarında egzersiz yapılır mı?