Babalık Cem'i çok değiştirdi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz baba olduktan sonra hayatındaki değişimleri mizahi bir dille anlattı

30 Nisan 2013, Salı 11:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ankara'da bir panele katılan Cem Yılmaz, "Oğlum Kemal, komikliğini annesinden yakışıklılığını ise benden almış" dedi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz haftalarda Hacettepe Üniversitesi'nde öğrencilerle bir araya geldi.

Evlenip baba olduktan sonra hayatının çok değiştiğini söyleyen Yılmaz; söyleşide yaptığı esprilerle herkesi kahkahaya boğdu. İşte anlattıkları:

Geçen sene hayatımda çok köklü değişiklikler oldu; evlendim ve çocuk sahibi oldum. Güzel ve olumlu değişiklikler bunlar. Aranızda bekarlar da, çocuk sahibi olanlar da vardır. İkisinin arasında belirgin farklar var. Uygun zaman, uygun zeminde girişimde bulunun siz de...

Sahneye çıkarken eşim Ahu'ya (Yağtu) hesap veriyorum. Evliyken sahneye çıkmak, geçen sene nasip oldu. Biraz komik bir tarafı var. Kimseye hesap vermediğin bir hayattan geliyorsun, sahneye çıkmak için evden çıkarken hanım, "Nereye gidiyorsun?" diyor. Bari Biletix'e bak! Nereye gittiğim belli; 21.00'de sahnede olmam lazım...

Çocuk sahibi olmak çok güzel. Öyle akıllı ki... Tüm mizah duygusunu annesinden, yakışıklığını babasından almış. Çocuk böyle olmuş; işte bir yerde hata yaptık ama nerede bilmiyorum!

Herkes kendi çocuğuyla ilgili b.kunda boncuk arayıp bulmuş gibi konuşur ya, bir gün benim de böyle olacağım aklıma gelmezdi. Hep klişelerden kaçan bir insan olarak "Bizimkisi çok farklı; öyle akıllı laflar ediyor ki" filan diyorum! "Baba sen işe gidiyorsun ya, ben seni çok özlüyorum" diyor.

Zannedersin, çocuk integral çözüyor! 4 milyar çocuğun söylediğini söylüyormuş! Bebeğinizi yakından etüt ettiğinizde, kendinizle ve insanla ilgili birçok şey öğreniyorsunuz.

Sosyal ortamda gaz çıkarmak legal değildir ama evde bebek olunca her şey serbest! Tüm suçu ona atabiliyorsun. "Zart! Kim bu? Kemal!" Hiç utanma duygusu yok.

Gözlemin büyük bir kısmı sokakta gezilerek yapılmıyor. Bu işin yolu; insanlarla bir araya gelip onlarla konuşmaktan geçiyor. Söyleşileri çok önemsiyorum. Sinema perdesinde de iletişim kuruyoruz ama bu tek yönlü oluyor. Bir de tuhaf bir iletişim söz konusu... Yakın zamanda şovum, sinema perdesinde gösterildi.

Reaksiyonlar "Adam çok yaşlanmış" şeklinde oldu. Tabii beş dakika önce Youtube'da 'Her Şey Çok Güzel Olacak'ı izleyince... Film çekilmiş 1998'de... Normal olarak yaşlanmamı yakıştıramıyor ve "Bu yakında ölür" diyor. Diğer taraftan bakınca geçen zaman içinde yaşlandığım doğru tabii.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kuruçeşme'de fırtınalar esti!