Babası için söyleyen Dilan Çıtak Tatlıses 'İbo Show'a damga vurdu

İbrahim Tatlıses'in sunumuyla ekranlara dönen İbo Show, 19 Haziran Cumartesi akşamı 29'uncu bölümüyle ekranlara geldi. Birbirinden ünlü isimlerin stüdyoda yer aldığı gecede; Dilan Çıtak Tatlıses'in babası için şarkı söylemesi programa damga vurdu. Baba kızın duygulanması dikkat çekti.

20 Haziran 2021, Pazar 11:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İbrahim Tatlıses'in sunumuyla dokuz yıl sonra ekrana dönen 'İbo Show' yine gündem oldu. Programın son bölümüne; Metin Şentürk, Güllü, Orhan Ölmez, Savaş Özdemir ve Rubato konuk oldu. Ancak bir ara stüdyoya; Tatlıses'in Işıl Çıtak ile birlikteliğinden dünyaya gelen şarkıcı kızı Dilan Çıtak Tatlıses de geldi.


31 yaşındaki Tatlıses, babası için ünlü türkücünün 'Kal Benim İçin' adlı parçasını seslendirdi. Çıtak'ın performansı sosyal medyada da gündem olurken; İbrahim Tatlıses'in kızını dinlediği sırada duygulanması dikkatlerden kaçmad

Şarkının ardından duygularını dile getiren Dilan Çıtak, bu şarkıyı ilk kez Rubato ile söylediği; stüdyoda da yine onlarla söylemenin çok güzel olduğunu söyledi.


'İYİ Kİ VARSIN'

'İYİ Kİ VARSIN'

Ardından babasına dönen genç şarkıcı, "Tabi senin karşında senin programında olmak ayrı, iyi ki varsın" diyerek sarıldı.


Talıses ise kızının ardından; "Çok da sağlam bir sesi var. Ama benim genetiğimde bu var Elif Ada'da söylüyor, İdo'da" şeklinde konuştu.


SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

Çıtak'ın performansına; sosyal medyadan "Armut dibine düşmüş. Dilan, babasından ses güzelliğini almış", "Uzun zamandır böyle bir ses duymamıştım. Bu kız yürür gider"


"Muteşem yorum babasının kızı", "Dilan Çıtak Tatlıses çok iyi okumadı mı? Hele o pişmanlık duyup da bir gün ararsan diye baba kız bakışmaları çok şey anlatıyordu" gibi yorumlar geldi.


DARGINLIK YAŞADILAR

DARGINLIK YAŞADILAR

Öte yandan İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz aylarda kızı Dilan Çıtak Tatlıses'le dargınlık yaşamıştı. Dilan Çıtak Tatlıses, Kuşadası'ndaki sitesinden çocuklarına birer daire veren ancak kendisini ayıran babası İbrahim Tatlıses'e kırılmıştı. Yaşananların ardından İbrahim Tatlıses ve Dilan Çıtak Tatlıses buzları eritti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Başak Dizer'den derin yırtmaçlı elbise