Babasının tacizine uğramış

Geçtiğimiz günlerde 'yılın babası' seçilen Michael Lohan'ın aktris kızı Lindsay Lohan'ı küçükken taciz ettiği öne sürüldü

26 Şubat 2011, Cumartesi 10:24
A A
Babasının tacizine uğramış

Küçük yaşlarda adım attığı Hollywood dünyasında oyunculuğu ve güzelliğiyle kısa sürede şöhreti yakalayan Lindsay Lohan, son yıllarda skandallar kraliçesi olmuştu.

Lezbiyen ilişkileri, boy gösterdiği marjinal partiler ve verdiği frikiklere 'uyuşturucu' tedavisini de ekleyen seksi aktris, geçtiğimiz aylarda 'uyuşturucu kullanmak' yüzünden yargılanıp ardından tedavi görmüştü.

Kızının bu zor döneminde yanında olan Michael Lohan ise geçtiğimiz günlerde "Yılın babası" seçildi. Lohan'ın bu unvanı almasında; "Kızımın uyuşturucu kullanmasının suçlusu benim" diyerek çıkardığı günah etkili olmuştu!

YANIT VERMEDİ!

Lindsay Lohan'ın skandallarla dolu hayatının altından ise bir dram çıktı. İddialara göre; ünlü aktris; küçük yaşlarda babası Michael Lohan'ın tacizine uğradı.

Evden kurtulmak için küçükyaşta Los Angeles'a gelen Lindsay Lohan, burada Hollywood alemine daldı. Michael Lohan ise iddialar karşısında hâlâ suskun.

SKANDALIN DİĞER İSMİ!

DJ Samantha Ronson'la yaşadığı lezbiyen ilişkiyi açıklayarak şaşkınlık yaratan Lindsay Lohan'ın bu skandallarla dolu yaşamının nedeni babası...

Lindsay Lohan, şimdilerde kendisine küçükken tacizde bulunduğu iddia edilen babası için, "Bu hale gelmemde suçlu babam. Çok içer, sürekli hapse girer ve annemi sürekli döverdi" açıklaması yapmıştı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...