Bacak boyunu uzun göstermek için 10 tüyo

Bacak boyunu uzun göstermek biz kısa boylu kadınlar için çok önemli. Bacak boyunu uzun göstermek kadında özgüveni tazelemekle kalmıyor, bizi çok daha alımlı gösteriyor. Peki nasıl daha uzun bacaklı görünülür? Taktik çok. Bacak boyunu uzun göstermek için ille de photoshop yapmanıza gerek yok. Uzun bacaklı görünmek için doğru kıyafetlere yatırım yapmanız yeterli. İşte, bacak boyunu uzun göstermek için 10 tüyo!

30 Eylül 2020, Çarşamba 12:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1.Boyuna çizgili pantolonlar

1.Boyuna çizgili pantolonlar

Boyuna çizgiler giyeni her zaman daha uzun gösteren bir etkiye sahip. Boyuna çizgilere sahip olan pantolonlarla bacak boyunuzu olduğundan daha uzun ve ince gösterebilirsiniz. Göz yanılsaması ile bu tür modeller size istediğiniz görünümü verir.

2.Siyah etek ve pantolonlar

2.Siyah etek ve pantolonlar

Siyah uzun etek ve pantolonlar sizi her zaman daha uzun gösterir. Siyahın inceltici ve uzatıcı etkisinden yararlanarak daha ideal bir proporsiyon yakalayabilirsiniz. Siyah diz altı etekler ve boru paça pantolonlar bacak boyunuzu uzatır.

3. Yüksek topuklar

3. Yüksek topuklar

Topuklu ayakkabıların bacak boyunu olduğundan daha uzun gösterdiğini neredeyse her kadın bilir. Yüksek Topuklar üzerinde yürüdüğünüzde bacak kaslarınız daha çok çalışır ve bacaklarınız daha düzgün ve güzel görünür. Ayrıca, cilt tonunuza yakın renkte topuklu ayakkabılar bacağınızın nerede bittiğini belli etmediği için daha uzun görünmenizi sağlarlar. Bacaklarınızın daha uzun görünmesini istiyorsanız, düz ayakkabılardan, babetlerden ve bilekli ayakkabılardan uzak durmalısınız.

4. İspanyol paça pantolonlar

4. İspanyol paça pantolonlar

En sevilen giyim parçalarından olan İspanyol paça pantolonlar bacaklarınızın uzunluğunu gözle görülür şekilde artırır. Yere kadar uzanan paçalarıyla bu pantolonları dolgu topuklu ayakkabılarla birlikte giyebilir ve bacaklarınızı upuzun gösterebilirsiniz.


5. Yüksek bel pantolonlar

5. Yüksek bel pantolonlar

Yüksek belli pantolonlar bacaklarınızı çok daha uzun, belinizi ise ince gösterme konusunda birebir. Yüksek belli pantolonları özellikle koyu renklerde tercih ederek daha uzun bir bacak görünümü yaratabilirsiniz.


6. Crop toplar

6. Crop toplar

Kısa tişörtler ve yüksek bel etekler alt ve üst vücut ölçülerini dengeleyerek bacak boyunuzu çok daha uzun göstermede etkili. Tişörtünüzü eteğinizin içine sokarak hem belinizi ince gösterebilirsiniz hem de bacaklarınızın daha uzun gözükmesini sağlayabilirsiniz.

7.Diz üstü çizmeler

7.Diz üstü çizmeler

Bu öneri her ne kadar kış ayları için geçerli olsa da mini etek veya skinny jean'ler ile kombinleyeceğiniz diz üstü çizmeler, bacak boyunuzu iki katına çıkaracaktır.

 Kalem etekler

Kalem etekler

Kalem etekler bacak boyunu uzun ve ince gösterir. Kalem etekleri aynı renkte çoraplar ve ayakkabılarla tamamlayarak etkiyi daha da artırabilirsiniz.

9. Tek parça elbiseler

9. Tek parça elbiseler

Tek renk elbiseler vücut görünümünde bütünlük yaratarak bacaklarınızı olduğundan daha uzun ve ince gösteriyor. Tek parça elbiseleri sade bir şekilde giymeli, uzun veya diz altı modelleri seçmelisiniz.


 Dar jean’ler

Dar jean’ler

Ayak bileklerine kadar uzanan dar jean’ler giyerek bacak boyunuzu uzatmanız mümkün. Bacaklarınızı hem estetik hem de uzun gösteren dar jean’lerin vücudunuza tam oturması ve koyu tonlarda olması şart.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gelinlik beyaz olur geleneğini yıkıp gelinliğini istediği renkte seçmiş 11 ünlü