Bade İşçil'den Malkoç Süalp açıklaması: Biz küs değiliz

Oyuncu Bade İşçil, Nişantaşı'ndaki objektiflere takıldı. Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan İşçil, eski eşi Malkoç Süalp'le barıştığı iddialarına yanıt verdi.

07 Ekim 2020, Çarşamba 08:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Muhabirlerle ayaküstü konuşan Bade İşçil, geçen haftalarda boşandığı eşi Malkoç Süalp'le bir kafede görüntülendikten sonra barıştıkları iddialarına yanıt verdi.

Güzel oyuncu, haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyip, "Biz küs değiliz, ortak çocuk var ama ayrıldık, tekrar birliktelik söz konusu değil" dedi. İşçil, corona virüs nedeniyle henüz çalışıp çalışmamaya karar vermediğini de anlattı.


Oyuncu, "Daha sete girmedim bilmiyorum, bir gözlemleyeyim ona göre karar vereceğim teklifler var, temkinli mi değil mi? Gerçi her sette aynı değil. İnsan insanla bir araya gelince bulaşıyor" dedi.


Bade İşçil, geçtiğimiz hafta eski eşi Malkoç Süalp'le bir kafede görüntülenmiş ve ikilinin sohbet edip kahkahalar atması 'barıştılar mı?' sorusunu akıllara getirmişti. 2013 yılında dünyaevine giren İşçil ile Süalp, 2016 yılında boşanmışlardı. Çiftin evliliklerinden Azur adında bir oğulları var.

Seçkin Şenvardar/Milliyet


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cem Özer'e eşi Pınar Dura, böyle sahip çıktı: Kadınla minik bir beraberliği olmuş