Bağdat Baharat Genel Müdürü Yüksel Danacı

Bağdat Baharat Genel Müdürü Yüksel Danacı, ' Bağdat olarak, baharat sektöründe yarım asırlık deneyimimizle, organize gıda perakende pazarında, sektöründe lider ve yüzde 90’ın üzerinde bulunurluğa sahip üretici firmayız' dedi

 

10 Nisan 2017, Pazartesi 23:01
A A
Gıda perakendesi sektöründe önemli bir yere sahip olan yerel perakendecileri, üreticileri ve tedarikçileri bir araya getiren YZB; iş geliştirme adına önemli adımların atılmasını sağlamaktadır.

9 yıldır resmi sponsorluğunu üstlendiğimiz bu organizasyonda, firmamızın bugüne gelmesinde desteğini her zaman hissettiğimiz yerel perakendeci dostlarımızla bir arada olmak, onları dinlemek, sektörümüzle ve firmamızla ilgili görüşlerini ve önerilerini almak, firmamızdaki gelişmeleri ve yeni ürünlerimizi onlara anlatarak karşılıklı ticari ilişkilerimizi güçlendirmek ve sürdürülebilir hale getirmek; YZB’nin sağladığı önemli kazanımlar olacaktır.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.