Bahar Candan'a destek mesajları yağıyor! #BaharCandanYalnızDeğildir

'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla ünlenen ve yaptığı ilginç paylaşımlarla magazin gündeminde kalmayı başaran Bahar Candan, geçen günlerde hastanelik olmuştu. Ablası Nihal Candan, kardeşinin şiddet gördüğünü ima etmişti. Bahar Candan'a ne olduğu ortaya çıktı. İddiaya göre, Murat D. isimli erkek tarafından şiddet gördü. Sosyal medya, bu şiddete karşı sessiz kalmadı. Bahar Candan'a destek mesajları yağdı.

29 Mart 2021, Pazartesi 11:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla ünlenen ve yaptığı paylaşımlarla sık sık magazin gündemine gelen Bahar Candan, hastanelik oldu. Ablası Nihal Candan, katıldığı programda kardeşinin saldırıya uğradığını açıkladı.

Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Nihal Candan yaşananları şu sözlerle anlattı:

İstanbul'dayken aldım haberi. Şu an durumu iyi yüzüne dikiş atıldı. Yanağına dikiş atıldı. Doktor kesici bir şey olduğunu söyledi. Bahar yumrukla olduğunu söylemişti ama yumrukla olunabilecek bir şey değilmiş. Konu yargıda, bizzat takipçisi olacağım.

Bahar Candan'ın Uludağ’da katıldığı bir partide “seni ve tipini beğenmiyorum” diyen bir adam tarafından saldırıya uğradığı iddia edilmişti. Yeni iddiaya göre ise Bahar Candan erkek arkadaşı Murat D. Tarafından kıskançlık nedeniyle darp edildi.

Söz konusu iddiaya göre; Candan, geçen çarşamba akşamı, lobide biriyle konuşmaya başladı. Daha sonra odaya çıkan Candan'a, Murat D., "Neden başkasıyla konuşuyor, selam veriyorsun?" diyerek, tepki gösterdi.

Çift arasında çıkan tartışma kısa sürede büyüdü. Tartışma sırasında Murat D., elindeki cep telefonuyla Bahar Candan'ın yüzüne vurdu.

Odadan gelen kavga seslerini duyan otel çalışanları durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Murat D., çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Bu olayın ortaya çıkmasının ardından Bahar Candan'a destek mesajları yağdı:

  • Bahar Candan fanı değilim. Kendisinden hiç de hoşlanmıyorum. Ama bir insanım ve diğer insanlara saygı duymam gerektiğini bilecek kadar karakterliyim.
  • Mentlere aşırı sinirim bozuldu. Şiddet şiddettir, haz almadığınız birine yapıldığında bu durum değişmez. Ortada şiddet var dalga geçen mi dersiniz iyi olmuş diyen mi dersiniz.. Siz ne iğrenç insanlarsınız ya

  • Birisinin dış görünüşü kimseyi ilgilendirmez. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Bir insanı tarzını beğenmediğiniz için veya sevmediğiniz için dövemezsiniz! Fail cezasız kalmasın! 
  • Kimden veya kimin şiddet görmesi önemli değil her zaman her yerde kadına şiddete hayır!
  • Kimse kimseyi sevmek zorunda değil tamam da sevmiyorum tipini beğenmedim diye de şiddet uygulayamaz. Konu Bahar Candan olunca ohhh olsun diyenler siz insan değilsiniz. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuğba Ekinci: Zengin adam sevmek ucuzluktur!