Bahar Candan'dan canlı yayından şaşırtan açıklama

Sosyal medya fenomeni Bahar Candan TV8 ekranlarında yayınlanan magazin programına konuk oldu. Bahar Candan, program esnasından yaptığı çıkışlarla herkesi şaşkına çevirdi.

01 Ekim 2021, Cuma 13:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

TV8 ekranında yayınlanan magazin programının bugünkü konukları moda yarışmacılarıyla tanınan Bahar Candan ve Yeliz Yeşilmen oldu. 

Candan'ın canlı yayında anlattıkları sunucular şaşkına uğratırken Yeşilmen'i de kahkahaya boğdu. Canlı yayında Dilan Çıtak Deniz'in gündem olan İngilizce videosu hakkında konuşan Candan, bir anda sunucuya dönerek "Arkanda uzaylı var" dedi. 

Candan'ın söylediği karşısına şaşkına dönen sunucu Gülşen Yüksel Salt ise bir anda arkasına dönerek rejiden kamera kayıtlarını kontrol etmesini söyledi. 

Sözlerine devam eden Bahar Candan, "Arkanda uzaylı var gerçekten. Şimdi şu tarafa geçti. Şuan da onun kendini ifade etmesi için bir dili yok. 7. boyuttaki sinyaller bunlar. Bahar Candan'ın sözleri karşısına kendisine hakim olmayan Yeliz Yeşilmen ise kahkahaya boğuldu. Y

Yeşilmen'in tepkisine sessiz kalamayan Candan, "Siz 3. boyutta olduğunuz için kahkaha atmanız çok normal" diyerek gönderme yaptı.

OTEL AÇIKLAMASIYLA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde başka bir magazin programına katılan Bahar Candan açıklamalarıyla şaşırtmıştı. "Ben 3 ayda 1 trilyonluk oluyorum" diyen Bahar Candan, bu kadar parayı nasıl kazandığına dair ise "Ben Euro bazlı alışveriş yapıp, konaklayıp, yiyorum ve bunu ülkemizde yapıyorum. Aynı parayı bence herkes harcıyor" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sadakatsiz' dizisinin Volkan'ı Caner Cindoruk İspanya'da fırtına gibi esti