Bahar Candan'ın aylık alışveriş harcaması dudak uçuklattı

Sosyal medya hesabından paylaştığı pozlarla gündemden düşmeyen Bahar Candan, moda programına yarışmacı olarak katıldı. Candan'ın alışveriş için aylık 300 bin lira harcaması ise yarışmacıları şaşırttı.

17 Kasım 2020, Salı 09:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Uzun zamandır televizyon ekranlarında görünmeyen Bahar Candan, moda programı 'Doya Doya Moda'ya katılmasıyla gündeme oturdu.

'Doya Doya Moda' yarışmacıları sette Bahar Candan ile dalga geçerek ona ünlü olmadığını ve çabuk eleneceğini söyledi. Candan'ı ti'ye alan yarışmacılara Candan ise yanıt vermedi.

Aylık 300 bin lira harcıyor

Aylık 300 bin lira harcıyor

Alışverişini tamamlayan yarışmacılar makyaj odasında karşı karşıya makyajlarını yaparken, dış ses Bahar Candan'ın aylık alışveriş bütçesini de açıkladı. Dış ses konuşmasında "Aylık alışveriş bütçesi bazen yüz bin bazen 200 yüz bin bazen 300 bin liraya kadar çıkıyormuş" dedi.


Yarışmacılar ise bunu duyunca "Burası Doya Doya Moda burada 500 TL ile ne yapacak görelim" dediler.

'İşte Benim Stilim' yarışmasının ikinci sezonunda yarışan Nihal Candan’ın kardeşi olarak programa dahil olan Bahar Candan, zaman zaman saç rengiyle, zaman zaman paylaşımlarıyla, zaman zaman da yaptığı ilginç photoshop'larla gündeme geliyor.

Son olarak saç rengini değiştiren Bahar Candan, aldığı kilolarla da gündeme geldi. Üstelik bu kiloları Doya Doya Moda programına katılabilmek için aldığı söyleniyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (17 Kasım 2020)